Porland, Host Milano'da en özel koleksiyonlarını sergileyecek

Porland, Host Milano'da en özel koleksiyonlarını sergileyecek

6.10.2023 23:15:22

Estetik ve kaliteyi bir araya getiren Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland, 13-17 Ekim  tarihlerinde İtalya’da  düzenlenecek olan 43. Host Milano Fuarı’na katılacak. İnovatif ve yenilikçi ürünleriyle sektöre ayrıcalık katan Porland, fuarda en özel koleksiyonlarını fuar ziyaretçileriyle buluşturacak.

Özgün tasarımları ve trendlere yön veren koleksiyonlarıyla Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland, horeca sektörünün en prestijli fuarları arasında yer alan Host Milano fuarında yerini alıyor. Porland, 13-17 Ekim tarihleri arasında İtalya'da gerçekleşecek olan Host Milano 2023 Fuarı'nda, Hall9 - S11 - S21’de sektörün önde gelen profesyonelleriyle buluşacak.

“Sıra dışı tasarımlarımızı dünya ile buluşturuyoruz”

Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu, fuar ile ilgili şunları söyledi:  “Dünyanın önde gelen markalarıyla birlikte Host Milano’da yer almak bizim için gurur verici. Gastronomi alanında öncü konumumuzu koruyarak hep daha iyiyi hedefleyen yaklaşımımız ile sektörümüze değer katıyoruz. Bu yıl da hem gastronomi hem de perakende kesimine hizmet eden geniş yelpazedeki en beğenilen ürünlerimizi katılımcılarla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”