Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Paşabahçe Ambiente fuarında!

Paşabahçe Ambiente fuarında!

23.01.2023 10:54:13

Cam ev eşyası sektörünün küresel oyuncusu Şişecam’ın lider markası Paşabahçe, 25 yıldır olduğu gibi, 2023’te de ilham veren yeni marka dünyasını yansıttığı standı ile Frankfurt’ta düzenlenen dünyanın en büyük tüketici ürünleri fuarı Ambiente’nin en büyük katılımcılarından birisi olacak.  

Cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe, Almanya’nın Frankfurt kentinde, 3-7 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek uluslararası mobilya, dekorasyon, züccaciye, aksesuar ve hediyelik eşya fuarı Ambiente’de 511 metrekarelik görkemli standıyla 25. kez yer alacak. 

Paşabahçe, ilham veren yeni marka dünyasını yansıtan söylemi “Live Beautiful” lansmanını Ambiente fuarında gerçekleştirecek. Marka hikayesinin yeni görsel dünya içinde anlatılacağı stantta İstanbul’da doğup dünyada 145 ülkede hayatı güzelleştirmenin gururunu yaşayan global Paşabahçe markasının yeni ambalajları da görücüye çıkacak. Paşabahçe’nin ses imzasının deneyimlenebileceği ‘Ses Tüneli’ enstalasyonu da katılımcıların ilgisini çekecek. 

Paşabahçe, standında ikram ve ev kesimine yönelik olarak içecek, masaüstü, mutfak, dekorlu kategorilerinden yeni ürünlerini dünyanın dört bir yanından gelecek ziyaretçileri ile buluşturacak. İçecek kategorisinin en favori koleksiyonlarından Timeless ve Estrella’ya eklenen yeni boy bardaklar, minimal forma sahip Otto koleksiyonundan yeni setler, benzersiz yeni kulplu fincan Bricks, rengarenk kulpları ile yenilenmiş Barista fincanlar, çay keyfine yönelik Estrella ve Çiftebelli çay setleri içecek kategorisinden yenilikleri arasında yer alacak. Masaüstü kategorisinde yeni Timeless servis tabağı, küçük boyutlu Motto kaseler, göz alıcı kristal Lavinia vazo; mutfak kategorisinde ise Borcam’ın yeni gravürlü fırın kapları sergilenecek. Altın kontürlü zarif ağızları ile Golden Touch koleksiyonlar, metalik renklerdeki kahve ve çay fincanları ise dekorlu ürün kategorisinde göz dolduracak. 

Paşabahçe’nin ileri teknoloji ile geliştirdiği inovatif koleksiyonları, %100 geri dönüştürülmüş camdan üretilen Aware koleksiyonu ve Antimikrobiyal V-Block teknolojisi ile kaplanan ürünleri de fuarda sergilenecek ürünlerin başında gelecek.