Kütahya Porselen'den 100. yıla özel kampanya

Kütahya Porselen'den 100. yıla özel kampanya

24.10.2023 13:17:52

Kütahya Porselen, Türkiye’nin en önemli tasarımcılarından Kunter Şekercioğlu işbirliği ile Cumhuriyetin 100. yılına yönelik çok özel bir tasarıma imza attı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." sözünden esinlenerek tasarlanan “Daima Koleksiyonu”, Cumhuriyetimizin 100. yılını temsilen 100 adet olarak satışa sunuluyor. 

Atatürk'ün eşsiz vizyonu ve Cumhuriyetin değerlerinden ilhamla çok kıymetli koleksiyonlara hayat veren Kütahya Porselen, bağımsızlığın 100. yılında bu özel yılı gururla temsil ederek ölümsüzleştiren ‘’Daima’’ koleksiyonuna imza attı.

Türkiye’nin önde gelen ödüllü tasarımcılarından Kunter Şekercioğlu tarafından Kütahya Porselen için tasarlanan koleksiyon, iki adet kahve fincanı ve iki adet fincan tabağından oluşuyor.  

Aydınlığı, umudu ve hiç sönmeyecek Cumhuriyet ışığını yansıtıyor

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." sözünden esinlenerek tasarlanan Daima koleksiyonu, meşale formuyla aydınlığı, umudu ve hiç sönmeyecek Cumhuriyet ışığını; altın kulplarıyla ise Cumhuriyetimizin kuruluşundaki sağlam ve kararlı iradenin gücünü yansıtıyor.

El işçiliği ile üretilen koleksiyon, her yudumda, her dokunuşta Cumhuriyetimizin değerlerini hatırlatıyor. 

Cumhuriyetimizin sonsuz varlığını vurgulamak amacı ile çağın ruhuna uygun, yalın ve modern bir çizgide şekillendirilen Daima koleksiyonu, sonsuz bir vefa ve kararlılığın simgesi olarak da hayatımızda özel bir yer edinecek. 

 

Daima, Cumhuriyetimizin 100 yılını unutulmaz kılmak için hazırlanan sertifikası ve koleksiyonun hikâyesini içeren özel kartı ile sahiplerine ulaşacak.