Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Çorbaların dumanı “İlk Kaşıkta Aşk”ta tütüyor

Çorbaların dumanı “İlk Kaşıkta Aşk”ta tütüyor

21.08.2023 16:41:51

Digiturk’ün beIN GURME kanalının yeni programı “İlk Kaşıkta Aşk”ta gastronomi ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı çorbaların gizemli dünyasının kapısını aralıyor. Farklı bölgelerin kendine has yerel lezzetlerinden severek tüketilen klasik tarifler, Türk ve dünya mutfağının en özel çorbalarının dumanı Omurcalı’nın mutfağında tütecek.

beIN GURME ekranları izleyicilere lezzetli mutfakları sunmaya devam ediyor. Gastronomi ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı yepyeni “İlk Kaşıkta Aşk” programıyla çorbaların sağlıklı ve mis kokan dünyasının kapısını aralayacak. Farklı coğrafyaların otantik yerel lezzetlerinden, çok sevilen klasik tarifler, Türk ve dünya mutfağının eşsiz çorbalarının dumanı Omurcalı’nın merakla takip edilecek mutfağında tütecek. 

En çok satan yemek kitapları listesinde ilk sıralarda yer alan “Çorbanın Kitabı” olmak üzere; “Binbir Gece Sofraları”, “Tatlının Kitabı”, “Gazan Gaynadı” ve “Yat Yemekleri” gibi farklı tarzlarda yazılmış 11 adet yemek kitabı bulunan Omurcalı, ayrıca Türk ve dünya mutfaklarından binlerce tarifi yemekseverlere sunduğu ilk konsept çorba restoranı olan “Shorba”nın da kurucusu.

İlk bölümüyle 21 Ağustos günü saat 13.55’te yayınlanan yepyeni program ‘İlk Kaşıkta Aşk’ sonrasında hafta içi her gün aynı saatte beIN GURME ekranlarında olacak. “İlk Kaşıkta Aşk”, beIN CONNECT ve TOD ekranlarında da dilediğiniz zaman izlenebilecek.