Bonna Infinityglass: Cam kadar şık, camdan 250 kat güçlü

Bonna Infinityglass: Cam kadar şık, camdan 250 kat güçlü

15.05.2024 13:21:00

Bonna, "Mükemmel yeme içme deneyimi" vaadini yeni ürün kategorileriyle genişletmeye devam ediyor. Çok yakın bir zaman önce porselen üretimindeki uzmanlığını vitrifiye kategorisine taşıyan marka, cam kadar şık ancak camdan 250 kat daha güçlü ve dayanıklı polikarbon ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor

2014 yılından bugüne Türkiye’nin ilk ve tek HoReCa markası olarak faaliyetlerini sürdüren ve 6 kıtada 100’den fazla ülkede otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan Bonna, polikarbon kategorisindeki yeni ürünleriyle üretim ağını genişletiyor. Farklı materyallerin bir arada kullanıldığı kusursuz sofralar hayal eden marka, bu hayalini porselene adadığı uzmanlığıyla birleştiriyor ve polikarbon kategorisindeki yeni ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

 

Cam kadar şık, camdan 250 kat güçlü

Gerçek cam görünümüyle sunumlarınıza pratik bir şıklık katmak üzere tasarlanan Bonna Infinityglass; Elegance, Romance, Ambiance, Luminance, Harmony ve Ice – Vision olmak üzere farklı koleksiyonlardan oluşuyor. Camdan 250 kat güçlü polikarbonat gövdesine sahip olan Infinityglass, uzun ömür vadediyor. Darbe dirençli, geri dönüştürülebilir yapısıyla havuz, sahil kenarı, bahçe gibi alanlarda ve tüm açık hava etkinlik organizasyonlarında cam eşyalarda gerçekleşebilecek kırılma riskini ortadan kaldırırken, lüks deneyimini güvenle yaşatıyor. Hafif ve kolay taşınır özelliğiyle tüm servislerde rahatlıkla kullanılabilen Infinityglass, tek kullanımlık plastiklere sürdürülebilir bir alternatif olması sebebiyle aynı zamanda doğa dostu. 

Açık havada, havuz başında ya da deniz kenarında; dilediğiniz her yerde sunumlara özgürlük katan Bonna Infinityglass, su¨rdu¨ru¨lebilir zarafetiyle tüm davetlerin vazgeçilmez olacak.