Nama Sushi & Raw Bar yakında Bodrum'da

Nama Sushi & Raw Bar yakında Bodrum'da

21.11.2022 19:59:51

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista eşsiz atmosferinde Uzak Doğu lezzetleriyle dikkat çeken NAMA SUSHI & RAW BAR’ı sushi tutkunlarıyla buluşturuyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista şehrin kalbindeki özel konumu ile misafirlerine eşsiz tatil deneyimi sunarken gastronomi alanında da yenilikçi yaklaşımıyla  adından söz ettiriyor. Her gün 16:00-00:00 saatleri arasında hizmet verecek olan NAMA Sushi & Raw Bar, menüsünde sadece sushi ve raw Japon mutfağı sunacak. 

NAMA’nın şefi sadece Nama Sushi & Raw Bar’da yer alan ve farklı pişirme teknikleri kullanılan rollerlar; her gün Ege Denizi’nden taptaze tutulan balıklarla hazırlanan sashimilerin Nama’nın menüsündeki favori lezzetleri arasında olacağını belirtiyor.

Sade ve şık dekorasyonu ile NAMA Sushi & Raw Bar, kaliteli servisi ve genç ekibiyle benzersiz bir gastronomi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Uzakdoğu mutfağının en özgün sushi  örneklerini yeni nesil bir konsept eşliğinde misafirleriyle buluşturacak olan NAMA, birbirinden özel lezzetleri Bodrum’un en güzel manzarasında deneyimlemeye davet ediyor. NAMA Sushi & Raw Bar’da Bodrum’un eşsiz marina ve Bodrum Kalesi manzarasıyla bar bölümünde Uzak Doğu mutfağı keyifle deneyimlenebilecek. Gün batımında teras katındaki  özel konumu ile günün en güzel saatlerinin vazgeçilmez buluşma noktası olacak şekilde tasarlandı.

Misafirlerine tekne turlarıyla Bodrum’u denizden keşfetme imkanı da sunan DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista 7’si süit 85 misafir odası, begonvillerle bezeli saklı bir cennet olan ferah avlusuyla Marina Vista’yı yılın her döneminde ayrıcalıklı kılan özellikleri arasında yer alıyor.