GGM
Empero tepe orta
Öztiryakiler
La Lorraine: Sofranıza sihirli değnekle dokunun

La Lorraine: Sofranıza sihirli değnekle dokunun

9.11.2021 14:13:41

Unlu mamuller sektörünün lider markası La Lorraine, Artizan Ekmek grubuyla sofranızı şenlendirmeye devam ediyor. La Lorraine’in Ekşi Mayalı Artizan Baget ekmeği ve diğer ürünleri vazgeçilmezleriniz arasına girmeye aday.

Elinizde sihirli bir değnekle tadına doyulmaz sofralar kurabilirsiniz desek, inanmazsınız biliyoruz. Ama Fransızların baget ekmeğe sihirli değnek (Baguette Magique) dediğini hatırlatmak isteriz. Dışı çıtır, içi tam olması gerektiği gibi yumuşacık, kokusu yemekten başka bir şey düşünmenize izin vermeyen, ekşi mayanın lezzetini taşıyan bir ekmek, olsa olsa büyülüdür… Yüzde 100 aktif ekşi mayayla üretilen La Lorraine’in Artizan Ekşi Mayalı Baget ekmeği size bu sihri hissettirecek özel bir ürün.

Unlu mamuller sektörünün lider markalarından La Lorraine, 80 yılı aşkın bir süredir sektörde faaliyet gösteriyor. Binlerce lezzet üreten markanın ekmekleri, yılların deneyimiyle ortaya çıkan anlayışın bir ürünü. Lezzetli ve sağlıklı ekmekten ödün vermeyen marka, geleneğe bağlı kalırken yenilikçi tavrıyla da dikkat çekiyor. Taze, koruyucu içermeyen ürünler firmanın olmazsa olmazı. La Lorraine bunu yaparken lezzetten ve sağlıktan asla ödün vermiyor.  La Lorraine bu anlayışını, baget serisinin yeni ürünü Ekşi Mayalı Baget ekmekte de bir kez daha ortaya koyuyor.

NEDEN Mİ EKŞİ MAYA?

Ekşi mayalı ekmekler sağlıklı ve lezzetlidir. Bu ekmeklerin glisemik indeksi düşüktür. Bu nedenle kan şekerini hızlı yükseltmez ve uzun süre tok tutarlar. Tam bir B vitamini deposu olan ekşi mayalı ekmek vücuttaki B12 vitamini miktarını da artırır. La Lorraine’nin Ekşi Mayalı Artizan Baget’inin de içinde bulunduğu Artizan Ekmek grubu birbirinden lezzetli ve sağlıklı ekmeklerden oluşuyor.

İSRAFA KARŞIYIZ

Her zaman yüksek kaliteyi hedefleyen, şaşırtıcı ürün ve yeniliklerin peşinde koşan bunu yaparken de özgün lezzetten ödün vermeyen marka, aynı zamanda israfın da her zaman karşında yer aldı. Ürünlerinde kullandığı Bake Off teknolojisi sayesinde tüketiciyi hem her daim taze hem de lezzetli ve sağlıklı ürünlerle buluşturdu. Bake Off teknolojisiyle ürünler yüzde 80 pişirilmiş şekilde müşteriye ulaşıyor. Müşteri istediği zaman istediği kadar ürünü pişirebiliyor. La Lorraine lezzetli ve besleyici değeri yüksek ürünlerinde asla koruyucu madde kullanmıyor. Size de sadece bu ürünlerin tadını çıkarmak kalıyor.

 

EKMEK BİZİM İŞİMİZ

Siyez & Karabuğdaylı Ekmek

Artizan Ekmek grubunda yer alan antik tahıl ve GDO içermeyen buğdaydan üretilen Siyez & Karabuğdaylı Ekmek, düşük glüten içeriği nedeniyle oldukça sağlıklı. Tam bir lif kaynağı olan Siyez & Karabuğdaylı Ekmek, aynı zamanda besin değerleri ve protein açısında da oldukça zengin. Ekşi maya, potasyum, fosfat, magnezyum ve çinko bakımından zengin olan tam buğdaydan daha fazla yararlanmamızı sağlar ve folat içeriğini de artırarak, mineral alımımıza yardımcı olur. İçerdiği ayçekirdeği ve keten tohumu sayesinde iyi bir E vitamini kaynağıdır.

Ekşi Mayalı Üç Çekirdekli Ekmek

Keten tohumu, ayçekirdeği ve darının muhteşem uyumunun bir araya geldiği bu ekşi mayalı ekmek, içerdiği iyi bakteriler sayesinde tam bir bağırsak dostu. Glütene bağlı sindirim şikayetlerine bağlı gaz, şişkinlik gibi belirtilerin azalmasına yardımcı olur.

Çok Tahıllı Kare Ekmek

Yoğun keten tohumunun yanı sıra buğday, çavdar ve yulaf gibi farklı tahılları içerir. Tam çavdar unu ile hazırlanan bu ekmek sahip olduğu yoğun keten tohumu sayesinde linolenik asit açısından oldukça zengindir. Ayrıca potasyum ve magnezyum mineralleri ve B1, B2, B3, B6 vitaminlerini bünyesinde bol miktarda barındırır. Metabolik sendrom, diyabet ve obeziteden korunmaya yardımcı olur.

Soğanlı Ekmek

Tam bir lezzet bombası. Ekşi mayalı fermente çavdar unu ile hazırlanıyor. B1, B2, B3 ve B6 vitaminlerinin yanı sıra bol miktarda potasyum ve magnezyum içerir. Benzersiz aromasıyla sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyenlerin için çok iyi bir alternatif.

Köy Ekmeği Ayçekirdekli

Bol ayçekirdeği ve karışık tahıl tanelerinin harmanlanmasıyla elde ediliyor. Bol miktarda magnezyum, potasyum ve çinko minerallerinin yanı sıra B1, B6, E vitaminlerini de içerir. Kronik hastalıklara karşı vücudumuza yardımcı olur.

Kare Rustik Ekmek

Buğday, çavdar, mısır ve yulaf gibi pek çok tahılı bünyesinde bulundurur. Zengin vitamin ve mineral içeriği sayesinde kilo koruma ve kilo verme diyetlerinde güvenebileceğiniz bu ekmek kendine özgü lezzetiyle ön plana çıkıyor.