Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Dondurmanın en tatlı ve en pratik hali Özsüt’lerde

Dondurmanın en tatlı ve en pratik hali Özsüt’lerde

16.05.2022 12:16:42

Özsüt, koruyucu katkı maddesi içermeyen birbirinden lezzetli dondurma ve sorbelerine eklediği ‘Kova Dondurma’ ile mutluluğu her yere taşıyor. Özsüt’ün tüm dondurmalarında olduğu gibi günlük çiftlik sütü ve gerçek meyveler kullanarak ürettiği pratik formlu ürünü, dondurma tutkunlarına diledikleri her an her yerde dondurma keyfini yaşatıyor.

Özsüt birbirinden lezzetli dondurmaları, sorbe çeşitleri ve pratik formlu ürünü Kova Dondurma seçenekleriyle yaza hazır. 

Özsüt’ün tüm dondurmalarında olduğu gibi en taze günlük çiftlik sütü, en kaliteli malzemeler ve gerçek meyveler kullanılarak hazırladığı kova dondurmaları, bu yaz yine serinlemenin en pratik ve en tatlı yolunu sunuyor. Dondurma severlerin her an her yerde tüketebileceği kova dondurmalar, açık dondurmalarda olmayan 5 ayrı çeşidiyle mutluluğu dilediğiniz yere taşıyor.

Daha önce menüde olmayan Sütlü Çikolatalı, Bitter Çikolata Brownie Marshmellow ve Kaymak Karamel Sos Badem, dondurmada yeni tatlar arayanların favorisi olmaya aday. Meyveli tatlardan vazgeçmeyenler için ise Frambuaz ve Karadut kova dondurma seçenekleri bulunuyor.

Sırrı tazeliğinde ve doğallığında

Özsüt kova dondurmalarıyla beraber zengin dondurma menüsü ile de her zevke hitap ediyor. Özsüt’te klasik tatlardan vazgeçmeyenler için kaymaklı, çikolatalı ve süper vanilyalı; meyveli dondurma severlere, kavunlu ve muzlu; farklı tatlar arayanlar için ise sakızlı, krokanlı, balbademli, karamelli, antep fıstıklı, üzümlü cevizli ve cookie seçenekleri mevcut.

Çilekli, frambuazlı, vişneli ve limonlu sorbeleriyle de sorbe severlerin gönlünde taht kuran Özsüt dondurmalarının sırrı ise tazelikten ve doğallıktan geliyor.