THE SPA, yenilenmek isteyenleri Address Istanbul’a çağırıyor

THE SPA, yenilenmek isteyenleri Address Istanbul’a çağırıyor

8.05.2023 12:06:44

Türk Hamamından, organik masaja, sertifikalı özel ürünlerle uygulanan cilt ve vücut bakımlarından, nefes terapisine kadar zengin menüsüyle THE SPA, baştan sona yenilenmek isteyen herkesi Address Istanbul’a bekliyor.

Şehir hayatının karmaşasından uzaklaşıp nefes alabilmeniz için ince detayların, huzur dolu dokunuşların bir arada sunulduğu sıra dışı bir deneyim vadeden The Spa at Address Istanbul, profesyonel terapistleri ve geniş menüsüyle oldukça iddialı. 

Masaj, nefes ve sıcak taş terapisi, hamam, aromaterapi, kişiye özel bakımlar, mucizeler yaratan doğal yöntemler ve gücünü doğanın saflığından alan cilt bakım ritüelleri ile kendinize ayıracağınız küçük bir kaçamak için A’dan Z’ye tüm terapileri misafirlerinin beğenisine sunuyor. 

Sizin için özel olarak tasarlanan bakımlar, zamana meydan okuyarak günümüze kadar gelen antik masaj teknikleri, geleneksel ve modern masaj ritüelleri, doğanın saf gücünü kullanan bakım yöntemleriyle bu ilham verici yolculuk; hayatın yoğun temposuna karşı cildinizi, bedeninizi ve en önemlisi ruhunuzu arındırma yolculuğudur. Dünya standartlarındaki uzman terapistleri ve bakımları ile beden, zihin ve ruhunuzu mükemmel bir şekilde dengeleyen The Spa at Address Istanbul; dokunuşları, kokusu ve dinginliğiyle sizi içsel bir yolculuğa çıkarıyor. Geniş organik ve doğal terapi seçenekleri sunan The Spa, bir yandan da doğal güzelliğinize ve sağlığınıza katkıda bulunacak ürünler tercih ediyor. 

The Spa at Address Istanbul; misafirlerine kendilerine hediye etmeye değecek, sevdikleriyle paylaşmak için heyecanlanacakları deneyimler sunuyor. Kendinize zaman ayırmaya karar verirseniz rotanızı The Spa at Address Istanbul’a çevirin çünkü şimdi yenilenmenin tam zamanı…