GGM
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, “Reges Wellbeing”i tanıttı

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, “Reges Wellbeing”i tanıttı

1.12.2021 11:23:31

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin sonbahar ve kış sezonu için Diyetisyen Mehlika Öktem Boz ile iş birliği içerisinde kurduğu “Reges Wellbeing” programı tanıtıldı.

Marriott otel grubuna ait The Luxury Collection markasının Türkiye'deki 3’ncü, İzmir’deki ise ilk oteli olarak yıl boyunca, 12 ay hizmet veren Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Diet-Time Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nın kurucusu olan Diyetisyen Mehlika Öktem Boz ile iş birliği içerisinde kurduğu “Reges Wellbeing” programının tanıtımı özel bir kokteylle yapıldı.

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme Genel Müdürü Tayfun Başkurt ve Diyetisyen Mehlika Öktem Boz ev sahipliğinde yapılan davete Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran ve eşi Nuriş Oran’ın yanı sıra İzmir ve İstanbul’un önde gelen iş, cemiyet, sanat ve moda dünyasından isimler katıldı.

Reges Wellbeing Programı

Reges Wellbeing için özel tasarlanan Master Detoks, Salata Detoks, Ketojenik Paket, Aralıklı Oruç ve Düşük Kalorili Paket programları kısa sürede vücutsal değişiklikler yaratmaya başlıyor ve sağlıklı bir hayata adım atmanıza yardımcı oluyor. Vücudun maruz kaldığı yoğun toksin birikiminden arındırmayı hedefleyen, yenilenme ve arındırma sunan bu özel paketlerin hepsinde farklı programlar bulunuyor. Uzman diyetisyen ekibiyle yapılan görüşmeler ve testler sonucunda kişiye özel en doğru, etkili ve sağlıklı paket seçiliyor ve istenilen süre boyunca özel program devam ediyor.

Diyet yapmanın zor, lezzetsiz ve yorucu olacağını düşünen herkesin önyargılarını kıracak Reges Wellbeing programı, Reges Çeşme’nin sofistike, şık, modern, huzur verici ve nefes kesen atmosferi ile buluşuyor ve Çeşme’ye adım mesafesi uzaklığındaki kolay ulaşılabilen destinasyonunda misafirlerini bekliyor.

Reges Wellbeing programı; diyetisten görüşmeleri, anamnez formu, vücut analizi, günlük tansiyon, nabız, şeker ölçümü, oksijen desteği, her gün uygulanacak abdominal masaj, sauna, buhar odası, termal havuz gibi alanları içine alan özel spa paketi, scrub ve yosun terapileri, mat pilates, yoga, mistik dans, aqua gym, özel yemekler, workshoplar, söyleşiler, ev yapımı leziz detoks içecekleri, sınırsız bitki çayı, besin takviye ürünleri, kişisel bakım kitleri ve çok daha fazlasını sunuyor, misafirleri için her ufak detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyor.