Ramazan’ın değişmeyen adresi: Hilton Istanbul Maslak

Ramazan’ın değişmeyen adresi: Hilton Istanbul Maslak

27.03.2024 10:13:40

Hilton Istanbul Maslak, şirket ve gruplara özel hazırladığı birbirinden lezzetli 5 farklı iftar menüsü ile Ramazan’ı karşılıyor. Executive Chef Ceyhan Aşcıoğlu ve ekibi tarafından hazırlanan bu özel menüler Ramazan sofralarının en sevilen tatlarından oluşuyor.

Şehrin merkezindeki ideal konumu ve misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla İstanbul’un en çok tercih edilen otelleri arasında yer alan Hilton Istanbul Maslak, on bir ayın sultanını birbirinden özel lezzetlerle karşılıyor. Şirket ve gruplara özel 5 farklı alternatifle oluşturduğu menüleri ile Ramazan’a eksiksiz bir şekilde hazır olan otel, iftar bereketini sevdikleriyle paylaşmak isteyenleri ağırlamayı bekliyor.

Sektörde otuz yılı aşkın deneyimiyle yenilikçi ve özgün tatlara imza atan Executive Chef Ceyhan Aşcıoğlu ve ekibinin elinden çıkan set menüler, birbirinden lezzetli iftariyeliklerle başlıyor. Osmanlı, yuvalama, tarhana, ezogelin ve mercimek çorbası gibi içinizi ısıtacak beş farklı çorba çeşidi ile devam eden menülerde ara sıcak olarak börek, mantı ve dolma gibi lezzetli ve doyurucu alternatifler sunuluyor. Ana yemekte avcı usulü piliç biftek, geleneksel hünkâr beğendi, ağır ateşte pişirilmiş dana incik, dana tandır ve taze baharatlar ile pişirilmiş kuzu tandırın yer aldığı menüler kaymaklı ekmek kadayıfı, şöbiyet, baklava, kadayıftan oluşan Türk tatlı tabağı, Ramazan’ın vazgeçilmezi güllaç, kabak tatlısı, kazandibi ve dondurmadan oluşan sütlü tatlı tabağı seçenekleri ile son buluyor. İftar sofralarının vazgeçilmezi çay ve meşrubat ise limitsiz olarak set menüye dâhil ediliyor.

Hilton Istanbul Maslak, panoramik şehir ve Boğaz manzaralı The Roof etkinlik katında da özel iftar davetlerine ev sahipliği yapabiliyor.