Hilton Istanbul Maslak, 5 farklı iftar menüsü ile Ramazan’ı karşılıyor

Hilton Istanbul Maslak, 5 farklı iftar menüsü ile Ramazan’ı karşılıyor

22.03.2023 12:36:16

Hilton Istanbul Maslak, şirket ve gruplara özel hazırladığı birbirinden lezzetli iftar menüleriyle Ramazan’ı karşılıyor. Ramazan sofralarının en sevilen tatlarından hazırlanan bu özel menüler, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlığı ile tanınan Executive Chef Ceyhan Aşcıoğlu ve ekibinin elinden çıkıyor.

Şehrin kalbindeki eşsiz konumu ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Hilton Istanbul Maslak, şirket ve gruplara özel oluşturduğu menüleri ile on bir ayın sultanına eksiksiz hazırlanıyor. Sektörde otuz yılı aşkın deneyimiyle yenilikçi ve özgün tatlara imza atan Executive Chef Ceyhan Aşcıoğlu ve ekibinin elinden çıkan lezzetli menüler, 5 farklı alternatifle sunuluyor.

Birbirinden lezzetli iftariyeliklerle başlayacak olan Hilton Istanbul Maslak’ın set menüleri, seçime göre içinizi ısıtacak beş farklı çorba çeşidi ile devam ediyor. Ara sıcak olarak lezzetli ve doyurucu alternatifler sunulan menülerde, ana yemek seçenekleri geleneksel Türk mutfağının seçkin tatlarından oluşuyor. Ana yemeğin ardından ise beş ayrı menü için beş farklı tatlı seçeneği sunuluyor. İftarların vazgeçilmezi çay ve meşrubat ise limitsiz olarak set menüye dâhildir.

Panoramik şehir ve Boğaz manzaralı The Roof etkinlik katında da ayrıca özel iftar davetlerine ev sahipliği yapabilen Hilton Istanbul Maslak, iftar bereketini sevdikleriyle paylaşmak isteyenleri bekliyor.