Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Hilton Istanbul Bomonti’nin Mayıs sürprizi

Hilton Istanbul Bomonti’nin Mayıs sürprizi

9.05.2023 21:54:43

Kışın yorgunluğunu atmak, yaza dinlenmiş ve dinç olarak girmek isteyenler için Hilton Istanbul Bomonti’nin eşsiz spası Eforea mayıs ayı boyunca devam edecek çok özel fırsatlarıyla sizleri bekliyor

14 Mayıs Anneler Günü için Eforea Spa’da özel olarak oluşturulmuş fırsatlar; mayıs ayı boyunca devam edecek. Minimum 50 dakikalık 2 bakım alan misafirler için Türk Hamamı, sauna, macera duşu, buhar odası, jakuzi ve çeşitli masajlar içeren paket programları %20 indirimli olarak sunulacak. 

Türk hamamının otantik atmosferiyle misafirler bir yandan geleneksel kese uygulamasıyla ciltlerinin nefes almasına ve yenilenmesine imkân bulurken, diğer bir yandan huzurlu bir deneyim sunan köpük masajıyla tepeden tırnağa bir arınma hissi yaşayabilecekler.

Misafirler Eforea Spa’da ikram edilen organik bitki çayları ve meyveli detox sularından içerken, özel dinlenme odalarında ayrıca gevşeyip keyifli bir deneyim yaşama imkânı bulabilecekler. Yeni bir mevsim başlarken ruhuna ve bedenine sağlık veren lüks hizmet almanın keyfini yaşamak isteyenler için Hilton Istanbul Bomonti kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.