Hıdırellez’e özel etkinlikler hazırladı...

Hıdırellez’e özel etkinlikler hazırladı...

5.05.2023 11:02:17

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, baharın müjdecisi Hıdırellez’in kutlandığı 5-6 Mayıs tarihlerinde bu güne özel hazırlanmış etkinliklerle misafirlerini ağırlayacak.

Dolunay’ın sonsuz bilgeliği ve ilk çağdan bugüne bolluk ve bereketin simgesi kabul edilen Hıdırellez’in bir araya geldiği bu özel hafta sonunun açılışı dolunay ritüelleriyle başlayacak ve  etnik müzik performanslarının yer aldığı kutlamalarla devam edecek.

Hafta sonu hem yetişkinler hem de çocuklar için gerçekleşecek yoga egzersizlerinin yanısıra çok çeşitli deneyimlerin yaşanacağı etkinliklerde nefes egzersizi ve  bir araya gelmenin, yaşamı dolu dolu hissederken içindeki sesi keşfetmenin mimarlarından Nilüfer Ormanlı’nın ses ve vücut workshoplarıyla devam edecek.

Sanatın terapi gücünün dansın eşsiz çekim gücüyle birleşeceği atölyelerde DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort misafirleri Hıdırellez ve Dolunay’ın bu eşsiz buluşmasına özel tasarlanan Hıdırellez programıyla çok özel bir deneyim yaşayacaklar.

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort misafirlerinin tatillerini keyifli geçirmeleri için otel içerisindeki Bodrum’da günbatımının en güzel yaşandığı Sunset Bar ve denizin üstünde yer alan, deniz ürünleri menüsüyleçok özel lezzetleri deneyimleyebileceğiniz Skorpina, İtalyan mutfağının Bodrum’daki en iyi temsilcilerinden Poco ile de sizi büyüleyecek.