Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Grand Hyatt İstanbul’da tenis ve Spa keyfi

Grand Hyatt İstanbul’da tenis ve Spa keyfi

10.10.2023 18:52:17

Şehrin kalbinde konumlanan Grand Hyatt İstanbul, yeşil alanları, gizli bahçeleri içinde yer alan tenis kortuyla İstanbul’un merkezinde spor keyfi yaşatıyor. Otel, deneyimli veya başlangıç seviyesindeki her oyuncuya özel zinde ve canlı bir sezon için tenis dersleri ve kort kiralama seçeneği de sunuyor. Tenis keyfinin yanı sıra Gaia Spa rahatlatıcı ve enerji veren masajları, yüz ve vücut bakımları ve diğer hizmetleri ile eşsiz bir spa deneyimi yaratıyor, fitness merkezi ile enerjik bir sezon vadediyor.

İstanbul’un en önemli yaşam alanlarından Harbiye’de konumlanan Grand Hyatt İstanbul, sonbaharda şehrin buluşma noktası olmaya devam ediyor. Otel, keyifli bahçesi ve bu geniş yeşil alanda sunduğu tenis oynama imkanıyla, Gaia Spa’da yapılan özel bakımlarla bütünsel bir yenilenme ve yeni mevsime taze bir başlangıç sağlıyor. 

Grand Hyatt İstanbul’da tenis oynamak için sonbaharın en güzel günlerinde misafirlere özel ders imkânı verilirken, tenis kortu bireysel olarak da kiralanabiliyor. Otel, geçmişte yıllarca sporun lokomotifi olmayı başaran, Türkiye’nin en eski ve en büyük tenis kulübü Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü (TED)’e ait olan alanda, yine spor severleri tenisle buluşturmaya devam ediyor. Grand Hyatt İstanbul, kolay ulaşılabilir konforlu konumuyla bu sporu daha da keyifli hale getiriyor.

Tenisin sağladığı zindeliğin yanı sıra yaz sezonunun ardından cildi yeni mevsime hazırlayan ve tazeleyen bakımları ile Gaia Spa, misafirlerini rahat bir nefes almaya davet ediyor. Spa, özel masajları, yüz ve vücut bakımları ile kendisini ve sevdiklerini şımartmak isteyenlere lüks bir deneyim sunuyor. Bu sağlık ve spor merkezi, tam teçhizatlı ekipmanlarla zenginleştirilmiş fitness merkeziyle enerji seviyesini yükselterek dinamik bir sezon geçirmeyi garanti ediyor. Yoga ve pilates için tasarlanmış egzersiz odalarına ek olarak geleneksel hamam kavramını modern spa olanaklarıyla kusursuz bir şekilde bütünleştiren Türk hamamı ile de öne çıkıyor.