Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
D Maris Bay çocukların tatiline renk katıyor!

D Maris Bay çocukların tatiline renk katıyor!

21.06.2022 10:51:01

Büyüleyici Datça Yarımadası’nın en güzel koylarından birinde konumlanan D Maris Bay, bu sezon ailenizin küçük, büyük her yaştan üyesine yepyeni deneyimler sunarak yaza eğlence katmaya devam ediyor.

Nefes kesici konumuyla dünyanın en sıra dışı otellerinden olan D Maris Bay, 10. Yılını kutladığı yeni sezonunda D Maris Bay Kids Club’da, Gymy Kids önderliğinde ailenizin minik üyelerine de çeşitli deneyimler sunuyor. Gymy Kids, odağında spor olan, sanat ve doğayla iç içe olmak isteyen çocuklar ve çocuklu aileler için unutulmaz aktiviteler tasarlıyor. 

D Maris Bay çocuklu ailelerin tatil yapma anlayışına farklı bir boyut getirerek çocuklar için doğa, spor ve sanat etrafında Gymy Kids’le birlikte benzersiz programlar geliştiriyor ve yeni sezonunda çocukların da vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Bu yaz, okulların kapanmasının ardından Eylül sonuna dek D Maris Bay’de sanat, spor, ekoloji ve keşif dolu etkinlikler içeren programları ile Gymy Kids çocukların tatil yaparken gelişmesine, öğrenmesine ve eğlenmesine destek oluyor, anne babalar ise çocukları güvenle etkinliklere katılırken rahatça ve huzurla tatil yapmanın keyfini çıkartıyor. 

D Maris Bay sunduğu birçok özel deneyimiyle aileleri “Baydreaming” konsepti altında çocuklarıyla birlikte benzersiz bir yolculuğa adım atmaya davet ediyor ve Gymy Kids’in özel programları sayesinde tatil yapan minikler de eğlenceye doyuyor. 

“Çocuklar Spor Yapsın” sloganıyla bilinen Gymy Kids’in D Maris Bay’e özel olarak hazırladığı programda badmington, orienteering, ayak tenisi gibi farklı spor dallarının yanı sıra futbol, basketbol, jimnastik ve zumba gibi sevilen spor dalları da bulunuyor. Yoga, streching, doğa yürüyüşleri, doğadan ilham alan doğa mandalası ve doğa baskısı gibi sanat atölyeleri ve birbirinden eğlenceli ve farklı etkinlikler çocuklarınızı unutamayacakları bir deneyim için bekliyor. D Maris Bay, Gymy Kids’le elele verip çocuklara özgü tasarladığı programlar ve gün boyu süren atölyelerde buluşmak için sabırsızlanıyor.

D Maris Bay, sizi ve çocuklarınızı yemyeşil doğanın içinde gizlenmiş maviliklerde D Maris Bay zamansız bir güzelliğinde huzur, eğlence, keşif dolu tüm ailenin keyif alabileceği bir tatile davet ediyor. Aileler D Maris Bay’in 10. Yılına özel geliştirdiği 10. Yıl Ritüellerini deneyimlerken çocuklar da eğlenmeye ve öğrenmeye devam ediyor!