Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, Babalar Günü’ne özel spa keyfi

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, Babalar Günü’ne özel spa keyfi

16.05.2023 12:48:18

Kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile misafirlerine kusursuz bir konaklama deneyimi yaşatan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, Babalar Günü’ne özel Safira Spa& Fitness’da keyifli bir gün sunuyor. 

Eşsiz boğaz manzarası ve merkezi konumu ile fark yaratan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, Babalar Günü’nde, Safira Spa & Fitness’da farklı bir deneyim yaşatarak birlikte geçirilen zamanı eşsiz bir atmosfere dönüştürüyor. 

İstanbul’un en büyük Spa merkezi olan Safira Spa & Fitness, içerisinde yer alan geleneksel Osmanlı tarzında tasarlanan, özel mermer kullanımıyla öne çıkan otantik Türk hamamları, açılıp kapanabilen cam tavanlı havuz, sauna ve buhar odası gibi alternatifleriyle babalar ve çocukları için unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Babalar Günü özelinde Haziran ayında masaj / hamam hizmetlerinde yüzde 30, günlük giriş ücretinde yüzde 30, tesis üyeliklerinde ise yüzde 20 indirim imkânı sunan Safira Spa,  babalara keyifli ve huzur dolu bir gün yaşatıyor. Uzman kadrosuyla hizmet veren Safira Spa & Fitness; açık havuz, sauna, buhar odası, hamam, dinlenme alanları,fitness alanları ve VIP masaj odalarıyla ön plana çıkıyor. 

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul,  babasına farklı ve kişiselleştirilmiş bir gün hediye etmek isteyen herkesi, Safira Spa & Fitness’a bekliyor.