Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/hijyenik-zemin-urunleri-i_bac2.jpg

Hijyenik zemin ürünleri ile sağlıklı ve güvenli mekanlar

2.07.2021 00:54:11

Yenilikçi ve modern yaklaşımı, her gün geliştirerek genişlettiği ürün gamıyla sektör profesyonelleri ve son kullanıcının beğenisine hitap eden Ateco Zemin, yer aldığı mekânlara nitelik kazandıran insan odaklı tasarımları sayesinde sektörün lokomotif firmalarından olmaya devam ediyor.

Yenilikçi ve modern yaklaşımı, her gün geliştirerek genişlettiği ürün gamıyla sektör profesyonelleri ve son kullanıcının beğenisine hitap eden Ateco Zemin, yer aldığı mekânlara nitelik kazandıran insan odaklı tasarımları sayesinde sektörün lokomotif firmalarından olmaya devam ediyor. Ofise dair aranılan her şeyin bir arada bulunabileceği fonksiyonel ve ilgi çekici ürün seçeneklerini tüm titizliği ve kalitesiyle tüketiciye ulaştırıyor. 

Zemin kaplamaları alanında öncülük ettiği Artlines markasıyla birlikte Ateco Zemin, ürün gruplarını, projelerde zemin kaplama çözümlerine ortak ediyor. Üretimini gerçekleştirdiği alüminyum paspasların yanı sıra nem alıcı paspaslar, karo halılar, LVT, yükseltilmiş döşeme, alüminyum süpürgelik ürünleriyle; ofis, ticari alanlar, eğitim kurumları ve hastaneler gibi farklı fonksiyonlara sahip birçok mekânda bulunarak projelere değer katıyor.

Ateco Zemin, sektöre giriş yaptığı ve üretimini gerçekleştirdiği yüksek kalite alüminyum paspas ve ithal ettiği nem alıcı paspas ürünleri ile Türkiye’nin en büyük kurum, kuruluş ve firmalarının tercih ettiği lider markası olmaya devam ediyor.

Hijyenik Paspaslar ile Mikropları Dışarıda Bırakın

İçerisinde bulunduğumuz pandemi dönemiyle birlikte, eskisine oranla daha önemli ve dikkat edilen unsur haline dönüşen hijyen ve temizlik, Ateco Zemin’in sağlığa karşı hassasiyetle ürettiği hijyenik paspaslar ile kolaylıkla sağlanarak, virüsün ve mikrobun kapı önünde kalmasına, içeriye girmemesine imkân tanıyor. Özel olarak tasarlanan dezenfektan havuzlu paspas ile kir ve çamurdan kolayca temizlenirken, dezenfeksiyon sağlayarak ayakkabı tabanında oluşan mikropları ve virüsleri yok etmeye yardımcı oluyor. 

Ateco Zemin Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Işık “İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu mekanlarda ortaya çıkan hijyen problemi ziyaretçilerin ayakkabıları ile taşıdığı kirden kaynaklanıyor. Bu farkındalıkla teknolojiyi ürünlerine entegre eden Ateco Zemin Malzemeleri, farklı paspas çeşitleriyle hijyenik mekanlar oluşturuyor” ifadesiyle, hijyenik paspas kullanımı konusunda tüketicilere güvenli kullanım vadediyor.