Divan Grubu, International Housekeeping Haftası’nı kutladı

Divan Grubu, International Housekeeping Haftası’nı kutladı

14.09.2023 11:47:25

Divan Grubu’nun mükemmel misafir deneyimi anlayışına en büyük katkıyı sağlayan saha çalışanları International Housekeeping Haftası’nı (Uluslararası Temizlik ve Çevre Hizmetleri Haftası) tüm Divan Grubu otellerinde düzenlenen ve tüm hafta boyunca devam eden etkinliklerle kutladı. 

Otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Divan Grubu, misafir memnuniyetini ve başarılı öncü çalışmalarını tüm çalışanları ile birlikte sürdürüyor. Divan Grubu, dünya genelindeki tüm otellerde kutlanan ve Eylül ayının ikinci haftasını kapsayan International Housekeeping Haftası’nı kutladı. Türkiye’de ve yurt dışında bulunan toplam 11 oteli ile hizmet veren Divan grubu, tüm yönetici ve housekeeping çalışanlarıyla beraber otellerinde düzenlenen ve tüm hafta boyunca devam eden etkinliklerde bir araya geldi.

International Housekeeping Haftası etkinliği kapsamında, Divan otellerinde bir şenlik havasında geçen kutlamalar kapsamında çeşitli etkinlikler ve kutlamaların yanı sıra Housekeeping departmanında görev alan çalışanların başarıları ödüllendirildi.

Divan İstanbul Otel’i başta olmak üzere yurt geneli ve yurt dışı otellerde; otel yöneticileri ve departman müdürleri tüm Housekeeping departman çalışanları ile beraber etkinliğin ilk gününden son gününe kadar kutlamalara katıldı. Divan Erbil’de, katlanır çamaşır yarışması, takım oluşturma oyunu, tesis mükemmelliği mücadelesi gibi etkinler düzenlendi. 

Divan Mersin; Türk kahvesi- çikolata sunumu, eğitim sertifikaları sunumu, masaj hizmeti, pasta kesimi ve dans etkinliklerine ev sahipliği yaptı. Divan Antep’te öğle yemeğinde teşekkür karşılaması, iş alanlarında ziyaret ve çiçek takdimi, anket sunucu seçilen filmin sinema gösterimi, vardiya sonrası partisinde pasta kesimi, özel sunumlar, hediyeler gibi sürprizlerle hafta boyunca kutlamalar devam etti. 

Divan Çorlu’da sabah kahvaltısı ile başlayan kutlamalar, molalarda çeşitli ikramlar ve yemek organizasyonu ile devam etti. Divan Bursa’da çay saati ve çeşitli ikramlar, öğle yemeği ve sürpriz hediyelerle hafta boyunca kutlamalar sürdü. Divan Ankara’da ise katlarda personellere çiçek dağıtımı, kat hizmetleri olimpiyatları başlığında 4 farklı yarışma sonrasında ödül töreni, öğle yemeği organizasyonu, başarı sertifikası takdim töreni ve fotoğraf çekimi gibi sürpriz kutlamalar gerçekleştirildi. 

Divan Elmadağ’da kahvaltı ve öğle yemeği organizasyonu, çay saati buluşması, departman müdürlerinin de katılımıyla oda hazırlama yarışması, piknik organizasyonu, pasta kesimi ve sürpriz hediyelerle hafta boyunca kutlamalar düzenlendi. Divan İstanbul City’de ise kutlamalar süresince kahvaltı organizasyonu, masaj, yarışma ve ödül töreni organize edildi.  

Divan Çukurhan’da ofis süsleme ve fotoğraf çekimi ile başlayan kutlamalar çiçek ve lokum dağıtımı, şampuan dizme, havlu katlama ve çarşafla halat çekme yarışmaları, öğle yemeği, başarı sertifikası takdim töreni ile devam etti. Divan Adana’da ise kahve, dondurma ve çikolata ikramı ile başlayan etkinlikler pasta kesimi, masaj, kahvaltı, alışveriş çeki gibi sürpriz hediyelerin takdimi ile tamamlandı.