Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Vandal Galataport kahvaltıda da iddialı

Vandal Galataport kahvaltıda da iddialı

23.11.2022 11:18:11

Güne Karaköy’ün tarihi yarımadayı gören eşsiz deniz manzarası eşliğinde ve birbirinden enfes kahvaltı alternatifleri ile başlamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz… Şehrin yeni gastronomi mahallesinin en gözde mekânlarından Vandal Galataport, sadece sokak lezzetleri ile değil kahvaltıda da oldukça iddialı. 

Dünyanın hemen her ülkesinden çeşitli sokak sanatı örneklerini ve sokak lezzetlerini bir araya getirme fikri ile yola çıkan İstanbul’un en sıra dışı mekânlarından Vandal, kahvaltıda da kalıpların dışına çıkıyor. Vandal Galataport’un tarihi yarımadayı gören eşsiz deniz manzarası eşliğinde birbirinden enfes kahvaltı alternatifleri sunan marka, güne güzel bir kahvaltı ile başlangıç yapmak isteyenleri cezbedecek tatlarla dopdolu. 

Dolu dolu bir kahvaltıdan, hafif başlangıçlara

Kendine özgü sanatsal mimarisinden yaratıcı sunum tekniklerine kadar alışılagelmişin dışında bir konseptle hizmet veren Vandal Galataport’un kahvaltı menüsü, farklı beslenme türlerine özel seçenekleriyle göz dolduruyor. 

Ekspres kahvaltıdan dolu dolu kahvaltıya, bazlama tostlardan poşe yumurtalara kadar pek çok seçenek barındıran menü, günün ilk öğününden alacağınız keyfi maksimum düzeyde yaşatıyor. Otlu, mantarlı, peynirli omlet çeşitlerinin yanı sıra pastırmalı, sucuklu ve kavurmalı gibi yumurta alternatiflerine yer verilen menüde, kahvaltıda hafif beslenmeyi tercih edenler de unutulmamış. Muz, kivi, çilek, frambuaz, böğürtlen, yaban mersini ve yoğurt ya da sütle hazırlanan Granola, güne hafif bir başlangıç yapmak isteyenler için harika bir seçim. Kızarmış tam buğday ekmeği üzerine avokado ve poşe yumurta ile hazırlanan Avokado Poşe Yumurta ve sebzeli mücver üzerine poşelenmiş yumurta Benedict Usulü Mücver ise yağsız pişirme yöntemi ile formuna ve sağlığına dikkat edenler için ideal bir kahvaltı alternatifi. 

Ambiyans, müzik ve gastronomiyi bir arada sunan Vandal Galataport, sabah kahvaltısından öğle yemeğine, 5 çayından akşam yemeği ve gece eğlencesine kadar günün her saatinde misafirlerini hayatın tadına çıkarmaya davet ediyor.