Terra Pizza hızla büyümeye devam ediyor

Terra Pizza hızla büyümeye devam ediyor

20.09.2023 21:40:03

Türkiye'nin ilk zincir pizza restoranlarından Terra Pizza, yenilikçi lezzetleriyle ülke genelinde büyümeye devam ediyor. Terra Pizza, 150. şubesi ile lezzetli pizzalarıyla İstanbul Anatolium Marmara AVM’de pizza severlerle buluşuyor.

Pizza severleri parça pizza konseptiyle tanıştırarak başarı elde eden ve her yıl büyümesini sürdüren Terra Pizza restoran sektöründeki konumunu güçlendiriyor. Terra Pizza'nın başarısının arkasında yerli marka olması, büyük ölçekli üretim tesisleri, yenilikçi yapısı ve kalite standartlarına yapılan yatırımlar yer alıyor.

2018 yılında Mediterra Capital bünyesine katılan Terra Pizza, birlikte keyifle yemek yeme zevkini en iyi şekilde yaşatmak adına restoranlarında tüketicilere özel bir deneyim sunmayı ilke ediniyor. Genç gruplar ve çocuklu aileler için ideal bir buluşma noktası olan Terra Pizza restoranları, herkesin pizza keyfi yapabileceği bir ortam sunuyor.

Lezzetin 150. durağı Anatolium Marmara AVM’de açıldı

Lider zincir pizza markası olarak sektörde iddialı bir konumda bulunan Terra Pizza, Anatolium Marmara AVM’de 150. şubesini açtı. Başarılı ve hızla büyüyen yerel bir marka olarak, ‘’Gel Beraber Olsun’’ konsepti ile insanların bir araya geldikleri anlara keyif katıp, paylaşmayı ve birlikteliği çoğaltmayı hedefleyen Terra Pizza, 150. şubesini açmanın heyecanını tüketicileri ile paylaşıyor.

Terra Pizza AVM’lerde yer alan restoranlarıyla hem alışverişin keyfini çıkarmak isteyenler hem de lezzetli bir pizza deneyimini tatmak isteyenler için uygun bir atmosfer yaratıyor.

Terra Pizza Genel Müdürü F. Emrah Peker 150. şube açılışına özel şunları söyledi; “Terra Pizza olarak kurulduğumuz günden bu yana en iyiye giden yolda hızlı adımlarla ilerleyerek sürekli kendimizi geliştiriyor ve yenileniyoruz. Şu an 150. restoranımızın açılışı ile tüm Türkiye’de 40’dan fazla ilde hizmet veriyoruz. 150. şubemizi açmak bizim için oldukça heyecanlı ve gurur verici. Mevcut restoranlarımızdaki büyüme hedefimizin yanında, yıl sonunda yeni açılacak AVM ve cadde restoranlarımız ile 180 restorana ulaşmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veriyoruz. 2023 yılında İstanbul’da açmayı planladığımız çok sayıda yeni şube ile daha fazla tüketiciyle bir araya gelmek istiyoruz.”

Hızlı ve güçlü adımlarla büyümeye devam eden Terra Pizza, tüm pizza severlere "Gel Beraber Olsun" mottosuyla lezzet deneyimini sunmaya devam ediyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki insanlara bu lezzeti sunmak amacıyla, AVM'lerdeki başarısını büyük şehirlerde, yeni AVM’lerde ve işlek caddelerde şubeler açarak taçlandırmayı hedefliyor.