Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
TAB Gıda'nın lezzetleri Mersin'de!

TAB Gıda'nın lezzetleri Mersin'de!

16.08.2022 10:37:37

Lezzet severleri TAB Gıda güvencesi altında menülerle buluşturan Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci® Mersin Erdemli’de lezzet şöleni yaşatacak.

Türkiye’nin lider restoran operatörü TAB Gıda, Mersin Erdemli Novacity AVM’de Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranları ile misafirlerine hizmet vermeye başladı.

Geleneksel Napoli lezzetlerini tazelikten ve kaliteden ödün vermeden misafirlerinin beğenisine sunan Sbarro, pizzadan pideye, makarnadan salataya, çorbadan tatlıya uzanan geniş ürün yelpazesi ile Novacity AVM’de lezzet severlerle buluşuyor. 

Usta Dönerci, geleneksel döner lezzetini uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile Novacity AVM’de lezzet severlerle buluştururken; restoranında Anadolu'nun binlerce yıllık lezzet geleneğini misafirlerine yaşatmaya devam ediyor. 

‘Pide işin ustasından yenir!’ mottosuyla yola çıkan ve kısa zamanda pide tutkunlarının gönlünü kazanan Usta Pideci de, özenle seçilen malzemeler, güvenilir kaynaktan gelen şarküteri ve dana eti ile klasik yöntemlere sadık kalarak usta eli ile hazırlanmış nefis pide çeşitleri ile Novacity Avm’de yerini aldı.