Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Snob’un sokak lezzetleri ile ayaküstü bir mola

Snob’un sokak lezzetleri ile ayaküstü bir mola

30.05.2023 11:28:47

Yeme içme sektöründe 12 marka ve 40’ın üzerinde restoran ile faaliyet gösteren Akkomarka, sokak lezzetlerini gurme bir deneyime dönüştüren markası Snob Street Food ile birbirinden enfes seçenekler sunmaya devam ediyor. 

Sokak lezzetlerine rafine bir dokunuş getiren Snob Street Food, misafirlerinin damaklarında unutulmaz lezzetler bırakmayı sürdürüyor. 

Birbirinden zengin atıştırmalıklar, Benji, Jo Burger, Snob Dogg, Satır Sucuk Dürüm, Classic Hamburger, vegan ve vejetaryen hamburger çeşitleri ile misafirlerine eşsiz bir ziyafet sunuyor.

Sokak lezzetlerinin dinamizmini; kaliteli ve temiz malzemeler kullanan eğitimli şefler ile gurme bir deneyime dönüştüren Snob Street Food, sokak lezzetlerini şehrin yeme içme kültürüne kazandırmayı başarıyor. Bu benzersiz deneyimin arkasında ise, dünyanın farklı kültürlerinden ve sokaklarından alınan ilham, yıllar süren bir araştırma ve tabii sokağa duyulan saygı var. 

Keyif ve lezzeti, sokak yemekleri ile kaliteyi bir araya getiren Snob, Amsterdam’ın yanı sıra, Bağdat Caddesi, Galleria Alışveriş Merkezi, Moda ve Özyeğin Üniversitesi şubeleriyle, herkesi ayaküstü bir lezzet deneyimine davet ediyor. Ayrıca, dilerseniz %50’ye varan indirim fırsatlarıyla Yemek Hazır uygulaması üzerinden sipariş vererek Snob lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz.