Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Pizza İl Forno'dan Anneler Günü'ne özel indirim!

Pizza İl Forno'dan Anneler Günü'ne özel indirim!

8.05.2023 15:26:54

İtalyan usulü ince ve çıtır hamur üzerinde, gerçek mozzarella peyniri ile taze ve katkısız malzemelerin bolca kullanıldığı özel tariflerini, taş fırınlarda pişirip servis eden Pizza İl Forno, Anneler Günü’ne özel bir kampanya başlattı. 14 Mayıs Pazar günü, Pizza İl Forno restoranlarını ziyaret eden tüm anneler, Klasik, İmza veya Vegan pizzalarından dilediklerini yüzde 50 indirimli sipariş edecek. 

Misafirlerine alışılmışın dışında bir pizza deneyimi sunan Pizza İl Forno, Marinara, Margherita, Ricotta gibi klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra sadece burada servis edilen, şef imzalı pizzalarıyla da fark yaratıyor. Markanın imza pizzaları içinde Enginarlı, 4 Peynirli, Karidesli, Füme Somonlu, Kaburgalı, Kavurmalı, BBQ Tavuklu ve Burrata Pizza gibi değerli müşterilerine özel seçenekler sunuyor. 

Vegan anneler için de zengin seçenekler Pizza İl Forno’da!

Pizza İl Forno, sağlık, duyarlılık ve lezzet üçlemesinin zirvesi olan vegan pizzaları da vegan annelere sunuyor. Klasik pizzaları vegan tarzında yeniden yorumlayan markanın mönüsünde, hem kabak, ıspanak, mantar gibi doğal ve sağlıklı malzemelerle hazırlanan, hem de sucuk, salam, sosis gibi tatları alabileceğiniz vegan pizzalar bulunuyor.