Kütahya Porselen, Adana Lezzet Festivali’ne destek oldu

Kütahya Porselen, Adana Lezzet Festivali’ne destek oldu

11.10.2023 10:19:35

Kütahya Porselen, 6-7-8 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nde destek sponsoru olarak yer aldı. Festivalde, genç şeflerin yaptığı lezzetli sunumlar, Kütahya Porselen’in Chef Taste Of, Wellington ve Ent Otel serilerinden oluşan tabaklarıyla daha da göz alıcı hale geldi. 

Coğrafi, tarihi ve kültürel zenginliği ile gastronomi dünyasının vazgeçilmezi olan Adana, bir kez daha büyük lezzet buluşmasına ev sahipliği yaptı. Bu yıl 7. kez düzenlenen Uluslararası Adana Lezzet Festivali, 6-7-8- Ekim tarihlerinde Merkez Park’ta lezzet tutkunlarını buluşturdu. 

Kütahya Porselen, gastronomi sektörüne özel koleksiyonlarıyla destek sponsoru oldu

7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nde, Türkiye’nin önde gelen porselen markası Kütahya Porselen, gastronomi sektörüne özel tasarladığı koleksiyonları ile destek sponsoru olarak yer aldı. Tasarımlarıyla yaşamın her anına değer katan Kütahya Porselen, tabaklarıyla sunumlara şıklık kattı. Kütahya Porselen tarafından festivale katılan şeflere festival hatırası olarak hazırlanan özel tabaklar dikkat çekti. 

Yoğun ilgi gören festivalde Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla şefler tarafından 100 çeşit yemek tanıtımı yapıldı. Kütahya Porselen’in Chef Taste Of, Wellington ve Ent Otel serilerinden oluşan tabaklarıyla lezzetler daha da dikkat çekici hale geldi.