GGM
Empero tepe orta
Öztiryakiler
BSM ile bu sandalyeler dünyayı dolaşıyor!

BSM ile bu sandalyeler dünyayı dolaşıyor!

26.11.2021 12:08:53

Kafeler, restoranlar, sosyal tesisler için masa ve sandalye üretimi gerçekleştiren BSM Sandalye, kuruluşundan bugüne geçen 30 yılda büyük başarılara imza attı. İhracatta da başarıya koşan firma, fabrikasından çıkan ürünlerin iyi işçilik eseri, yüksek kaliteli ve popüler olmasına büyük özen gösteriyor.

Ürün kalitesinde malzeme kadar işçiliğin de önemli olduğunu bilen BSM Sandalye, üretim sürecinin her bir aşamasında titiz bir çalışma yürüterek ve en önemlisi seri imalatının ve kapasitesinin gücüyle kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarıyor ve bu avantajını müşterilerine yansıtıyor.

Ayda 50 bin sandalye!

BSM Sandalye istikrarlı ve azimli çalışmasıyla kaliteden ve güvenirliliğinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini hedefleyerek, sektörün önemli markaları arasındaki yerini almış bulunuyor. Firma 12 bin metrekare kapalı, 2 bin metrekare stok alanında kurmuş olduğu imalat tesisinde, teknolojiyi ve deneyimini kullanarak ayda 50 bin sandalye ve 12 bin 500 masa üretimi yapıyor.

22 ülkeye ihracat

Yurt içinde önemli projelere imza atan firma, faaliyetlerini yurt dışına taşıyarak ihracatta da başarıya koşuyor. Başta ABD olmak üzere İngiltere, Almanya, Fransa, Danimarka, İsviçre, İsveç, Norveç, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Irak, Cezayir, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün ve Lübnan’a sandalye ve masa ihraç eden BSM Sandalye, ayrıca otel, restoran ve kafe projeleri için hareketli mobilya üretimi de gerçekleştiriyor.