Boğaz’ın keyfini IST TOO’nun kahvaltısıyla çıkarın!

Boğaz’ın keyfini IST TOO’nun kahvaltısıyla çıkarın!

25.10.2023 14:17:32

Shangri-La Bosphorus, Istanbul geleneksel hafta sonu kahvaltılarını, muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde IST TOO Restoran’da unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

Hafta sonunu lezzetli bir başlangıç ile karşılamak isteyen aileler ve arkadaş grupları, IST TOO’nun Hafta Sonu Kahvaltısı’nda buluşuyorlar. Shangri-La Bosphorus’un Boğaz manzarasına sahip terası, misafirlere huzur dolu bir hafta sonu kahvaltısının kapılarını aralıyor. Zengin menü seçenekleriyle her damak tadına hitap eden bu özel deneyimde, klasik Türk kahvaltısından tarçınlı Fransız tostuna, su böreğinden waffle'a kadar birçok seçenek sunuyor. Usta şeflerin elinden çıkan taze simitler, poğaçalar, kruvasanlar ve brioche gibi hamurişi çeşitleri, misafirlere fırından yeni çıkmış lezzetler sunuyor. Aynı zamanda menüde yer alan mıhlama, gözleme ve menemen gibi Türk lezzetleri ise favoriler arasında kendine yer buluyor.

Cumartesi ve Pazar günleri 11:00 - 14:00 saatleri arasında, kendinizi şımartmak için mükemmel fırsat sunuyor. Hafta Sonu Kahvaltısı, Mimoza veya Bellini seçenekleriyle unutulmaz bir gastronomik deneyimi taçlandırıyor. IST TOO Restoran’ın modern dekorasyonu, güler yüzlü personeli ile konuklarını unutulmaz bir gastronomi deneyimi için bekliyor.