Beta Yeni Han’dan Ramazan ayına özel iftar menüsü ve çok özel kampanyalar

Beta Yeni Han’dan Ramazan ayına özel iftar menüsü ve çok özel kampanyalar

30.03.2023 11:39:37

Ramazan sofralarının en lezzetli finali Beta Tea, 11 ayın sultanını tarihi bir atmosfere sahip Eminönü’ndeki Beta Yeni Han’da Ramazan ayı boyunca servis edeceği iftar menüsü ve perakende ürün grubundan yapılacak alışverişlere özel hediyelerle karşılıyor.

Türkiye’nin dünyaya açılan çay markası Beta Tea, siyah çaydan yeşil çaya, meyve ve bitki çaylarından Dünya çaylarına geniş bir ürün yelpazesi ile Ramazan sofralarının yine vazgeçilmezi olurken; Beta Yeni Han, bu Ramazan ayında Osmanlı’dan kalma tarihi atmosferinde servis edilen iftar menüsü ve içerisinde yer alan mağazalardan yapılan bereketi bol Ramazan alışverişleri ile ön plana çıkıyor. Üstelik Beta Tea, perakende ürün grubundan yapılan alışverişleri çok özel hediyelerle de taçlandırıyor.

Beta Yeni Han’da iftar ve Ramazan alışverişi 

Ramazan ayında bereketi bol iftar menüsü ile misafirlerini ağırlayan Beta Yeni Han, şirket yemekleri ve kalabalık gruplar için de ideal bir ortam sunuyor. Bugüne kadar yüzlerce Ramazan geçiren hanın bu yıl iftar menüsünde zengin iftariyelik tabağı, ramazan için özel olarak hazırlanan reyhan şerbeti, ara sıcaklar ve zengin ızgara çeşitleri yer alıyor.

İçinde yer alan 11 mağazası ile hizmet veren Beta Yeni Han, misafirlerini adeta lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Ramazan alışverişleri için baharattan kuruyemişe, çikolatadan lokuma, çaydan kahveye Ramazan sofralarını renklendirecek pek çok taze ürünü burada bulmak mümkün oluyor. Beta Gıda tarafından 2019 yılında renove edilerek hizmete açılan 16. yüzyıldan kalma Osmanlı yapısı Yeni Han, tarihte kahvenin kavrulduğu ilk fırına da ev sahipliği yapmış.

Ramazan’a özel kampanyalar

Ramazan ayı alışverişlerini özel bir kampanya ile de taçlandıran Beta Tea, perakende ürün grubundan yapılan alışverişlerde, 200 TL ve üzeri alışverişe baskılı kupa, 300 TL ve üzeri alışverişe deluxe demlik, 400 TL ve üzeri alışverişe cam demlik, 500 TL ve üzeri alışverişe Champion demlik hediye ediyor.