Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Mövenpick Hotel İzmir’in yeni Genel Müdürü belli oldu

Mövenpick Hotel İzmir’in yeni Genel Müdürü belli oldu

8.12.2022 11:58:54

Dünyanın önde gelen konaklama grubu Accor çatısı altındaki Mövenpick Hotel İzmir’de üst düzey yeni bir atamayla genel müdür olarak İlker Şen görevlendirildi.

Dünyanın lider artırılmış otelcilik grubu Accor çatısı altındaki Mövenpick Hotel İzmir, Genel Müdürlük pozisyonuna İlker Şen’i getirdi. 1970 yılında Adana’da doğan İlker Şen, turizm sektöründe otelcilik kariyerine, ilk adımlarını Grand Hyatt İstanbul’da attıktan sonra 14 yıl boyunca çeşitli alanlarda yöneticilikler de dahil olmak üzere farklı pozisyonlarda çalıştı. Şen turizm sektöründeki engin tecrübesinin ardından, Doubletree Hilton Moda, Wyndham Grand Kalamış, Rotana Istanbul otellerinde Odalar Bölümü Direktörlüğü görevini üstelenerek açılış kadrolarında yer aldı.

Şen, Accor Grubu çatısı altındaki kariyer yolculuğuna ise Mövenpick Levent otelinde Odalar Bölümü Direktörü olarak başladı. Şen, son olarak Mövenpick Bosphorus Hotel’de Genel Müdürlük görevini üstleniyordu. İlker Şen, 2022 Kasım ayı itibarıyla Mövenpick Hotel İzmir’in Genel Müdürlüğü görevine atandı. Şen, evli ve bir çocuk babası.