Juan Valdez’in yeni şubesi THY Genel Müdürlüğü’nde açıldı

Juan Valdez’in yeni şubesi THY Genel Müdürlüğü’nde açıldı

13.10.2023 10:43:27

Honest Holding bünyesindeki yüzde 100 Premium Colombian Coffee markası Juan Valdez, yeni şubesinin açılışını 12 Ekim 2023 Perşembe günü Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirdi. Yeni şubenin açılışını Dünya Başkanı Camila Escobar Corredor, Global Başkan Yardımcısı Sebastian Mejia Salazar, Kolombiya Ankara Büyükelçisi Julio Anibal Riaño Velandia teşrifleri ve Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci onurlandırdı. 

Juan Valdez ’in en yeni şubesi olan Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü’ndeki yeni mekanı, diğer mekanlarından farklı olarak daha konforlu iç mekan özellikleri ile öne çıkıyor. Juan Valdez THY Mağazası; 170 m2 alanı ile eşsiz kahvelerini THY çalışanları ile buluşturacak. Türkiye’nin en prestijli markalarından Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiği bu başarılı iş birliği ile Juan Valdez başarılarını onurlandırmaya ve daima hızlı büyüme hedeflerini hayata geçirmeye devam ediyor. Kahve severlerin bir numaralı tercihi %100 Premium Kolombiyalı Coffee markası Juan Valdez Türkiye Pazarlama Ekibi yakın zamanda aldığı “2022 Yılının En İyi Pazarlama Ödülü” ile de sektördeki yerini bir adım öteye taşıyor.

Juan Valdez Türkiye’deki ilk mağazasını 31 Mart 2022 tarihinde İstanbul Harbiye’de açarak, kısa sürede kahve gurmelerinin gözdesi haline geldi. Türkiye’deki şube sayısını günden güne artıran Juan Valdez; İstanbul, Ankara, Bursa’da yer alan toplam 13 şube ve 33 ülkede açtığı yüzlerce şubeyle dünyanın en çok tercih edilen kahve markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek “%100 Premium Colombian Coffee” mottosunu gittiği her yerde başarıyla yaşatıyor. Juan Valdez açıldığı günden bugüne yoğun ilgi gören bir kahve markası olarak yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Kendi alanındaki yenilikçi özellikleri, global sahada fark yaratan duruşu ve özel lezzetleri ile prestij olarak da daima ön plana çıkıyor.

Juan Valdez, “en iyi kahve markası nedir, en iyi kahve demleme metodu nedir, kahve çekirdeğinin kalitesi nasıl anlaşılır?” gibi soruların cevabını, sunduğu hizmet ve ürünlerinin kalitesiyle veriyor.