HOST Milano'da LAV standı ilgi gördü

HOST Milano'da LAV standı ilgi gördü

27.10.2021 11:37:14

Geniş ürün yelpazesiyle değerli anları keyifle dolduran LAV, yiyecek, içecek ve ağırlama sektörünün önde gelen fuarlarından biri olarak kabul edilen HOST Milano’ya katıldı. 22-26 Ekim tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen fuar, bu yıl ilk kez LAV’ın modern tasarımları ve yenilikçi ürünlerine ev sahipliği yaptı. 

Hayatın her anına dokunan LAV, bu yıl ilk kez catering ve ağırlama sektörünün dünyadaki en önemli fuarı olarak kabul edilen HOST Milano Fuarı’nda yer aldı. 22-26 Ekim tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen uluslararası fuar, pek çok önemli markayı ağırladı. Ham maddeden yarı mamul ürünlere, makineden ekipmana, mobilyalardan sofra takımlarına kadar başarılı bir bar veya restoranın ihtiyaç duyduğu her şeyi sergileme fırsatı sunan HOST Milano, bu yıl ilk kez LAV’ı da ağırladı. Şıklığı, zarafeti ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken LAV ürünleri, fuarda hayatın her anına keyif katarak büyük ilgi toplamayı başardı. 

2021 HOST Milano Fuarı’nda yer aldıkları için gurur duyduğunu açıklayan LAV Genel Müdürü Tuğrul Baran, fuarla ilgili şunları söyledi: “Her iki yılda bir düzenlenen dünyaca ünlü HOST Milano Fuarı’nda ülkemizi temsil ederek boy göstermek bizim için oldukça önemli. 2 binin üzerinde firmanın ve 200 binden fazla ziyaretçinin katıldığı bu önemli fuarda ağırlıklı olarak hotel, restoran ve kafe kategorilerinde daha çok ağırlama sektöründen markalar ürünlerini sergileme fırsatı buluyor. Sektörün önde gelenlerinin tecrübelerini paylaştığı, yemek şovları ve konferanslarla dolu dolu geçen fuarda LAV olarak ilk kez bu yıl yer aldık. Bu ve bunun gibi nice fuarda LAV olarak kullanıcılarımızla buluşmayı planlıyoruz. Değerli anları LAV ile doldurmaya ve dünyanın dört bir yanında sofralara konuk olmaya da devam edeceğiz.”