Kahve Dünyası’ndan havayla patlatılan 'Popcorn'

Kahve Dünyası’ndan havayla patlatılan 'Popcorn'

7.06.2024 11:35:52

Kahve Dünyası’nın yeni lezzetleri Tuzlu Karamelli ve Yer Fıstıklı Popcorn ve Tuzlu Karamelli ve Bitter Çikolatalı, patlamış mısıra benzersiz bir lezzet katıyor. Kahve Dünyası, herkesi Türkiye’nin ilk ve tek havayla patlatılan “Popcorn”uyla tanışması için 5 Haziran itibarıyla mağazalarında misafirlerine ikram ediyor. 

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, patlamış mısır sevenleri yepyeni bir ürünle buluşturuyor. Türkiye’nin ilk ve tek havayla patlatılan “Popcorn”u, Tuzlu Karamelli ve Yer Fıstıklı Popcorn ve Tuzlu Karamelli ve Bitter Çikolatalı çeşitleriyle tüm Kahve Dünyası mağazalarında sunuluyor. 5 Haziran’dan itibaren tüm mağazalarda gerçekleştirilecek “Popcorn” tadımlarıyla misafirlerine bu özel lezzeti ikram ediyor.  

Kahve Dünyası Popcorn, yağ kullanılmadan sadece hava ile patlatılan mısırlar tuzlu karamel ile kaplanıyor.  Gerçek yer fıstığı ile zenginleştirilmiş Tuzlu Karamelli ve Yer Fıstıklı Popcorn, yer fıstığı ve tuzlu karamelin mükemmel uyumu ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakırken; Tuzlu Karamelli ve Bitter Çikolatalı Popcorn ise tatlı ve tuzlunun kusursuz dengesini çikolata ve karamelin eşsiz harmonisiyle buluşturuyor. 130 gramlık özel paketlerinde satışa sunulan Kahve Dünyası Popcorn, lezzetiyle alışkanlık yaratıyor.