Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Domino’s'un yenisi Dört Köşe Pizza Pizzetta

Domino’s'un yenisi Dört Köşe Pizza Pizzetta

4.10.2022 11:18:30

Domino’s, en uygun fiyatlı inovatif ürünü Pizzetta’yı tutkunlarıyla buluşturdu. Pizzanın klasik yuvarlak formunun aksine dört köşe biçimiyle dikkat çeken ve ister öğle arası yürüyüşünde, ister okul çıkışında,  ister bir park buluşmasında ya da trafikte beklerken rahatlıkla yenilebilir boyutta geliştirilen Pizzetta, sucuklu, sebzeli ve karışık olmak üzere üç lezzetle sunularak Gel-Al’da 19,99 TL’den başlıyor.

Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verme kabiliyetiyle pizza kategorisinde Türkiye’nin Lovemark’ı seçilen ve müşteri deneyimini mükemmelleştirme doğrultusunda geliştirdiği inovasyonlarla sektörünün standartlarını belirleyen Domino’s; birbirinden farklı pizza ve pizza dışı ürünlerinin yer aldığı mükellef Domino’s Sofrası’nı genişletmeye devam ediyor. 

Alışılagelmiş yuvarlak pizzaların aksine dört köşeli şekli ve boyutuyla ister öğle arası yürüyüşünde, ister okul çıkışında, ister bir park buluşmasında ya da trafikte beklerken rahatlıkla yenilebilir doyurucu bir öğün olarak geliştirilen Pizzetta’yı tüketicilerle buluşturan Mahallenin Pizzacısı; ürünün Dominos’a yakışır lezzetiyle damakları, inanılmaz uygun fiyatıyla kalpleri fethediyor. Küçük büyük demeden herkesin severek yiyebileceği ve kolaylıkla ulaşabileceği Pizzetta, Domino’s Sofrası’nın en yeni üyesi olarak favori öğünler listesindeki yerini alıyor.

25 yıllık tecrübesini toplumdan aldığını topluma verme ilkesiyle birleştiren ve koşullara uyarladığı fiyat politikalarıyla ürünlerini Türkiye’nin 79 iline ulaştıran Domino’s, daima tüketicisinin yanında olma vaadinin bir kez daha arkasında duruyor. Uygun fiyatlı yemek arayışı içerisinde olan gençler, pratik olduğu kadar güvenilir çözüm arayan ve çocuklarını mutlu etmek isteyen anneler, yemek ihtiyacını hem hızlı hem de lezzetten ödün vermeden gidermek isteyen çalışanları tek ısırıkta mutlu edecek Pizzetta’nın dudak uçuklatan fiyatları Gel-Al’da 19,99 TL’den başlıyor. 

Sucuklu, sebzeli ve karışık olmak üzere üç çeşitle tüketicilere ulaşan Pizzetta, “Dört Köşe Menüler” halinde de sunularak lezzeti ve günün koşullarının çok altındaki  fiyatıyla zevkten dört köşe ediyor!