Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Burger King® ve Popeyes® yeni restoranları ile Büyükçekmece’de!

Burger King® ve Popeyes® yeni restoranları ile Büyükçekmece’de!

16.08.2022 10:32:08

Türkiye’nin en yaygın hamburger restoran zinciri Burger King® ve tavuk fast-food markası Popeyes®, TAB Gıda güvencesiyle restoran yatırımlarına devam ediyor. 

Türkiye’nin lider restoran operatörü TAB Gıda, Büyükçekmece Demir La Vida’da Burger King® ve Popeyes® restoranları ile yerini aldı.

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, müdavimlerine birbirinden lezzetli ve doyurucu menüleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, kral patatesi, çıtır lezzetleri, enfes sosları ve daha birçok lezzeti bir arada sunuyor.  

Tavuğun en lezzetli hali Popeyes® hem geleneksel lezzet severlerin hem de yenilik arayan lezzet tutkunlarının favorisi olacak ürünler sunuyor.

Erman Engiz: “Yatırım yapmayı planlayan girişimcileri desteklemeye devam edeceğiz”

Gıda işletmeciliği konusunda tüm çözümleri kendi bünyesinde sunan iş modeli ile dünyada benzersiz bir gıda ekosistemine sahip TAB Gıda, bünyesindeki markalara yatırım yapmak isteyen yatırımcılara, tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesinin yanı sıra satın alma gücünden faydalanma imkânı sağlıyor.

TAB Gıda Franchise Direktörü Erman Engiz, “Bugün, Türkiye’nin dört bir yanında 700’den fazla Burger King®?, 200’ü aşkın Popeyes restoranımız bulunuyor. Franchise olarak, Türkiye’nin farklı bölgelerinde art arda açtığımız Burger King®? ve Popeyes restoranlarını hizmete sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu alanda yatırım yapmayı planlayan girişimcileri desteklemeye devam edeceğiz” dedi.