Yılmaz Et Makinaları: Bütün ürünleri paslanmaz!

Yılmaz Et Makinaları: Bütün ürünleri paslanmaz!

19.09.2021 15:05:53

Otel, restoran, kasap, market, kamu kuruluşları gibi kurumlara hizmet veren Yılmaz Et Makinaları, Ar-Ge departmanının çalışmaları ile mevcut tüm ürünlerini yeniden tasarladı. Firma şimdi bütün makinelerinde paslanmaz ekipman ve parça kullanıyor.

1986 yılından bu yana sektörün vazgeçilmez üreticilerinden biri olarak ön plana çıkan Yılmaz Et Makinaları, 35 yıldır titizlik sahip çıktığı donanım ve içerik kullanma felsefesi doğrultusunda mevcut tüm ürünlerini yeniden tasarladı. Çağdaş ülkelerin gıda tüzükleri üzerinde yaptığı araştırmalar ve Ar-ge Departmanının çalışmaları ile firma, insan sağlığı ve sağlığa uygun donanım ve ekipmanlar konusunda tek bir noktada karar kıldı: Paslanmaz ekipman ve parça kullanımı!

INOX’un dayanılmaz çekiciliği

Türkiye’de ilk kez Yılmaz Et Makinaları tarafından üretilen INOX grubu komple paslanmaz kıyma makineleri, gıda tüzüğünde bulunan her koşulu yerine getiriyor. Firma tüm ürünlerinin faydalı model ve endüstriyel tasarımlarını tescil ettirilerek koruma altına almayı da ihmal etmedi.

Yılmaz Et Makinaları daima kullanıcının işgücünü en aza indirmeyi amaçlayarak üretim yapıyor. Dolayısıyla 2003 yılından bu yana motor ve elektrik gücüne, kullanım amacı ve yerine göre farklı boyutlarda olmak üzere yaklaşık 30 farklı INOX modeli makineler üretiyor.

Yurt içi piyasa dışında tüm ürünlerini doğrudan ihraç eden firma ayrıca yurtdışındaki iş ortakları aracılığıyla da Kanada’dan Afrika’ya, Rusya’dan Almanya’ya, Fransa’dan Hollanda’ya kadar birçok ülkeye ekipman desteği sağlıyor.