Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Üçel Metal Emeksan: Dökümün verimi, paslanmazın kalitesi

Üçel Metal Emeksan: Dökümün verimi, paslanmazın kalitesi

27.08.2021 11:42:39

Demir Kardeşler Özlem Döküm firması altında 1970’lerden bu yana endüstriyel mutfak ürünleri üreten Üçel Metal Emeksan fırın, ocak, ızgara ve kuzineler konusunda uzman. Firma fuardaki yerini, yerli malzemeden imal ettiği ilgi çekici ürünleriyle alıyor.

Yarım asırlık faaliyetlerinin ulaştığı portföy doğrultusunda Üçel Metal Emeksan pasta börek fırınları, kuzineler, taban raflı ocaklar, set üstü ocaklar, mini set üstü ocaklar, kosan ocaklar, ızgaralar, tost makineleri, İskender ocakları, gözleme ocakları, tantuni ocakları, lokanta ocakları üretiyor.

Üçel Metal Emeksan ürünlerinde kalitesiz ithal malzemeler yerine dayanıklı ve kullanışlı, taleplere cevap veren, kaliteli yerli malzemeleri tercih ediyor. Fason çalışma yaptırmadığını vurgulayan firma bu kararının gerekçesini, imalatta kullanılan profillerin birinci sınıf işlem görmediğinde ortaya kaliteli ürün çıkmayacağı gerçeğiyle açıklıyor. Nitekim Üçel Metal Emeksan üretimi uzman personel ile yapıyor, profilleri kendisi kesiyor, kaynatıyor ve montajlıyor.

Talebe tam uyan ürünler

Firmanın damgasını taşıyan pasta börek fırınları müşteri memnuniyetinin yanı sıra en düşük fiyat garantisiyle piyasaya sunuluyor. Rahat kullanılabilen ergonomik tasarıma sahip olan gazlı kuzineler paslanmaz çelikten imal ediliyor. Taban raflı ocaklar ve ızgaralarda yüksek kalori bekler ve döküm üst ızgara kullanılıyor. Set üstü ocaklar her kapasitede mutfağa uygun pişirme üniteleri olarak, mini set üstü ocaklar da paslanmaz çelikten üretilmiş, ergonomik tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Üçel Metal Emeksan endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe, imalat, satış, projelendirme ve uygulama ile tam hizmet veriyor. Firma endüstriyel mutfak projelerinde müşterinin sahip olduğu fiziksel mekâna uygun üç boyutlu tasarım gerçekleştirerek projenin tam uygulanmasını sağlıyor.