TUSİD'in yeni Başkanı Bekir Topuz oldu, işte yönetime giren isimler...

TUSİD'in yeni Başkanı Bekir Topuz oldu, işte yönetime giren isimler...

23.09.2023 13:25:25

Türkiye’de endüstriyel mutfak, çamaşırhane ve servis ekipmanları alanlarında faaliyet gösteren firmaları bir araya getiren ekonomik sektör örgütü TUSİD bugün gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurulu ile yeni yönetimini belirledi.

Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve Ekipmanları Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TUSİD) 23 Eylül 2023 tarihinde Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul ile yeni yönetim asil ve yedek üyelerini belirledi. TUSİD’in yeni Başkanı Bekir Topuz oldu.

Olağan Genel Kurul’da açılış, saygı duruşu, divan heyetinin seçiminin akabinde dernek faaliyet raporu ile denetim raporu okundu. Gelir-gider tablolarının sunulması ve müzakerelerin sonrasında mevcut yönetim ve denetim kurulları ibra edildi. 

Derneğin 2023-25 yılları arasındaki tahmini bütçelerinin okunup kabul edilmesinin ardından yeni yönetimin belirlenmesi için seçime gidildi. Seçimi tek aday olarak giren Bekir Topuz’un başkanlığındaki liste kazandı. Yeni yönetimin asil ve yedek üyeleri ise şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Bekir TOPUZ

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Birol ALDANMAZ

Burak İNCEÇAM

Erbil AŞKAN

Ergun BİLGE

Erol KAYA

Fahri OFLAZ

Murat KUZUCU

Murat ÖZÜTÜRK

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Atahan ATALAY

Kübra Eylül GÜREN ERKANATÇI

Berk DİRLİK

Zeynep YALÇIN

Süleyman Cem TOPALOĞLU