Türkiye’nin yerli gücü Teknik Isısan

Türkiye’nin yerli gücü Teknik Isısan

18.09.2021 16:29:40

Teknik Isısan, yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarıyla üretimini gerçekleştirdiği birçok yeni ürünü ülkemize kazandırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ithal rezistans talebine cevap veren UPI markası ile ithalatı önleyerek, yerli sermayenin korunmasını amaçlayan Teknik Isısan, uzun yıllardır sektöre birçok yeni ürün kazandırmaya devam ediyor.

Ürün yelpazesinde, endüstriyel mutfak rezistansları, fırın rezistansı, serpantinli rezistans, plaka ısıtıcı, çubuk ısıtıcı, fişek ısıtıcı, kelepçe ısıtıcı, quartz ısıtıcı, özel imalat quartz cam borulu ısıtıcı, quartz cam borulu rezistanslar (ufo rezistansları), quartz camlı rezistans, titan rezistans, şofben rezistansı, kanal tipi elektrikli ısıtıcı, kaset rezistans, hijyenik rezistanslar, hastane rezistansları, minibar rezistansı, termosifon ısıtıcısı, fritöz ısıtıcı, teflon ısıtıcı, cam tüp ısıtıcılar, frenleme dirençleri, asansör frenleme direnci, tekstil makineleri rezistansı, reşo rezistansı, chafingdish rezistansı, silikon rezistans, yapışkanlı silikon benmari rezistansı, yapışkanlı silikon reşo rezistansı, pvc makineleri rezistansı gibi birçok farklı çeşit rezistans barındıran firma, ayrıca yine birçok sektöre hitap eden sanayi fırınları imalatı gerçekleştiriyor.

Yıllık bir milyon adet rezistans üretim kapasitesine sahip Teknik Isısan’ın yeni devreye giren ürünleri arasında defrost tip rezistanslar, termal sigortalı rezistanslar, pvc rezistanslar, alüminyum folyo rezistanslar, kablolu silikon rezistanslar ve yeni tip paslanmaz kapaklı daldırma tipi rezistanslar ile inşaat sektörüne hitap eden havlupan rezistanslar bulunuyor.

Tüm ihtiyaçlara çözüm sunan ürün gamı

Üretimi gerçekleştirilen kablolu silikon rezistanslar, düşük watt değerlerine sahip silikon rezistans ihtiyaçlarında rekabetçi maliyet ve kolay dizayn ile farklı birçok çeşit üretilebilmesine imkan sağlarken, alüminyum folyo ve pvc tip rezistanslar da farklı sektörlerin esnek ürün taleplerine cevap veriyor. Termal sigortalı rezistanslar ise sektörün ithal ürün ihtiyacına cevap verecek şekilde, farklı birçok tipte üretilebiliyor. Yeni tip kapaklı daldırma rezistanslar da kapak kısmında dayanım ve uzun ömür istenen uygulamalar için ideal çözüm üretiyor.