Süper Mikser, sektörün ihtiyaçlarını karşılıyor, 30 ülkeye ihracat yapıyor

Süper Mikser, sektörün ihtiyaçlarını karşılıyor, 30 ülkeye ihracat yapıyor

17.09.2021 16:55:50

Dik işleme merkezli torna, CNC torna, büküm ve lazer makineleri ile endüstriyel mutfak sektörüne değer katan Süper Mikser, hizmetlerini 31 yılda 30 ülkeye ulaştırmanın gururunu yaşıyor.

Otuz ülkeye ihracat yapan Süper Mikser Mutfak Makine ve Ekipmanları Sanayi, ağırlıklı olarak Orta Asya ülkeleri, Rusya, Almanya, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Libya, Fas, Tunus, Cezayir, Irak gibi ülkelere direkt veya dolaylı ürün sevkiyatı gerçekleştiriyor. Firma, 31 yılda kendi sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusunda adından söz ettirmenin motivasyonu ile hizmetlerini sürekli ileri taşıyor. Dik işleme merkezli torna, CNC torna, büküm ve lazer makineleri ile hizmet veren Süper Mikser, paslanmaz çubuk veya paslanmaz sacı lazer makinesinde kesiyor; büküm makinesinde veya CNC tezgâhlarında işleyerek şekillendiriyor. Ardından kaynak ve vidalama işlemiyle bir araya getirilen ürün, yarı mamul ürünlerle birleştirilip son kullanıma hazır oluyor. 

Müşterilerinin iş gücünü azaltıyorlar

Endüstriyel mutfaklarda üretimi hızlandırmak ve iş yükünü azaltmak için tasarlanmış ürünler imal eden Süper Mikser, sektörün ihtiyacı olan küçük ve orta boy mamullerin imalatını yapan fabrikasıyla, ağırlıklı olarak restoran, kafe, ekmek ve pasta fırınlarının kullandığı hamur yoğurma makinesi, sebze parçalama makinesi, sebze doğrama makinesi, meyve presleri, ekmek dilimleme, streçle paketleme makinesi, hamburger köftesi şekillendirici ve baharat öğütücü gibi grupların imalatını gerçekleştiriyor.