Solinox Baca Sistemleri, dünya çapında yüksek kaliteye ulaştı

Solinox Baca Sistemleri, dünya çapında yüksek kaliteye ulaştı

17.09.2021 14:12:16

Türkiye'deki doğalgaz ve havalandırma sektöründe sürekli gelişmeyi hedefleyen Solinox, mevcut ve yeni inşa edilecek yapılarda yaşam standartlarını yükseltmeyi, yaşanılan yerlerin güvenliği ve konforunu artırmayı, dayanıklılığını da uzatmayı amaç ediniyor.

Paslanmaz çelik baca sektöründe 13 yıldır faaliyet gösteren Solinox Baca Sistemleri, katı-sıvı-gaz yakıt ile çalışan bütün cihazların atık gaz buhar bacaları ve bu bacaların aksesuarlarının üretim ve satışını gerçekleştiriyor. Endüstriyel fırın bacaları, kazan bacaları, endüstiyel mutfak bacaları, pizza fırını bacaları, buhar bacaları ve duman tahliye bacaları gibi alanlara el atan firma, ürün çeşitliliği ile öne çıkıyor.

200 binin üzerinde ürün sunuyorlar

Çap ve kalınlıkları da dahil, baca sistemi ve aksesuarlarında ürün çeşitliliğini 200 binin üzerine çıkaran Solinox, makine parkurunu da buna göre çeşitlendirmiş. Üretimde bütün ekipmanlarını yedekleriyle birlikte bulunduran, bu sayede imalat hattı durmaksızın aktif olan firma, ürünlerde aylık 50 bin adedin üzerine çıkmış. Ürettiklerinin yüzde 80’ini yurtdışı satan Solinox’un değişen ve gelişen teknolojileri takibi, baca sektöründe yeniliklerin öncüsü olmasına vesile olmuş.