Seamac'tan doğa dostu brülörler

Seamac'tan doğa dostu brülörler

17.09.2021 13:50:55

Endüstriyel mutfak cihazları için gaz brülörü üreten Seamac Endüstriyel Mutfak Cihazları, vizyonunu dünya çapında tüm kuruluşlara güvenli, emniyetli, ekonomik, kaliteli ve ileri teknoloji sahibi ürünler sunmak olarak belirlemiş.

Kurulduğu 2005 yılından bu yana, endüstriyel mutfak cihazları için gaz brülörü üreten Seamac A.Ş., kendi alanının lider isimlerinden. Ürettiği gaz brülörleri ile Türkiye’de pazar liderliğine soyunan Seamac’ın yetkili ismi Tarkan Teker, “Kaliteyi hedef alan, kurumsal bir şirkete yakışır kusursuz hizmeti sağlamaya çalışan profesyonel bir ekibiz” diyor. Ürettiği ürünleri başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ihraç eden firma, mangal ve barbekü alanında piyasadaki ürünlerin kalite ve tasarım eksikliklerini görerek bu işe de el atmış.

Brülörün ardından sağlıklı mangallara yönelmişler

Gaz konusunda kazandığı tecrübeyi kullanışlı ve şık mangallarla birleştiren Seamac, gazlı, kömürlü ve elektrikli olarak üç yöntemle kullanılabilecek ürünler geliştirmiş. Kalitesini hep ileri taşımayı, müşterilerine sağlık dostu, tasarım ürünler sunmayı hedef belirleyen firmanın fuarda sergileyeceği gaz brülörü, bulaşık makinesi boyler kazanı ve ızgara pleytler, Avrupa standartlarına uygun, Türkiye’deki en kaliteli ürünlerden. İnsansız üretim hattı sayesinde kolaylıkla tüm taleplere karşılık veren Seamac, tüm yerli firmaların ihtiyacını karşılama potansiyelinin yanı sıra Avrupa ülkelerine yetişiyor.