Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Pole Plus: Çok amaçlı fonksiyonel çözümler

Pole Plus: Çok amaçlı fonksiyonel çözümler

21.06.2021 10:58:27

KM Kayalar Mutfak’ın ödüllü ürünü Pole Plus Pişirme Grubu, fonksiyonel ve enerji tasarrufu sağlayan özellikleriyle öne çıkıyor.

KM Kayalar Mutfak’ın ürünü Yeni Pole Plus Pişirme Grubu, endüstriyel mutfaklarda tercih edilen optimum pişirme performansına sahip. Hızlı çalışma alanları olan endüstriyel mutfaklarda güvenli ve ergonomik konstrüksiyonlu yuvarlatılmış hatları olan ürün CE standartlarında üretilmiş. Pişirme adına ihtiyaç olabilecek her türlü fonksiyonu içeriyor.

Elektrikli ve gazlı model ızgara, ocak, fritöz, makarna haşlama, kapalı döküm ocak, kaynatma tenceresi, devrilir tava, benmari gibi birçok çeşitli pişirme cihazlarından oluşuyor. Pişirme grubunun 100 kişiden 10 bin kişiye kadar hizmet verebilecek kapasite ve boyları mevcut. Monoblok pişirme adaları ve tüm cihazlar mutfakların olmazsa olmazı HACCP hijyen kurallarına göre detaylandırılıp tasarlanmış. Tasarıma ve inovasyona önem veren şirket, Pole Pişirme Grubu ile Ticaret Bakanlığı ve TİM tarafından düzenlenen Design Week Turkey’de en iyi tasarım ödülünü de almış.

Pişirme ocakları enerji tasarrufu özelliğini koruyor, pişirme gücünü artırarak verimli pişirme ve soğutma sağlıyor; ızgaralarda ısıyı eşit yayan teknolojisi, fritözlerde yağ sarfiyatını azaltan optimum sürede kızartma sağlayan özellikler de öne çıkıyor. Hızlı hizmet veren, çoklu pişirme yapan tavalar, kaynatma kazanları gibi fonksiyonel nitelikler göze çarpıyor. Cihazların hijyen kuralları için kolay temizlenebilme detayları da yine ön planda. KM Kayalar Mutfak, yeni dünya anlayışlarını endüstriyel mutfak ürünlerine entegre edebilmek için hijyen kurallarının ön planda olduğu temassız mutfak cihazlarıyla uzaktan kumanda edilebilen mobil uyumlu cihazların üretimine yoğunlaşmış durumda. Yemek servis kısmında hijyen kurallarını maksimuma taşıyan tasarımlar yapılmış. Yeşil enerjiyle çalışan, doğa dostu makinalar gibi birçok Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına devam ediyor.