GGM
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Otesan Otel Ekipmanları, nokta atışı ürünleri Türkiye'ye kazandırdı

Otesan Otel Ekipmanları, nokta atışı ürünleri Türkiye'ye kazandırdı

6.09.2021 23:58:19

Ürün mümessilliğini sektörün yoğun talepleri ile doğru şekillendiren Otesan, pandemi döneminde HACCP standartlarındaki hijyenik ürünler ve sektörün büyük eksiği gıda uyumlu aromatik duman tabancası gibi ithal, nokta atışı ürünleri Türkiye’ye kazandırdı.  

Pazar tecrübesi ve yerinde karar alma mekanizması, Otesan Otel Ekipmanları’nı başta Akdeniz ve Ege olmak üzere, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yüzlerce otel ve restoranın ana tedarikçisi yaptı. İç pazar haricinde komşu ülkeler, Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri ve Afrika’ya direkt ve dolaylı ihracat yapan firma, Türkiye’nin tanınmış HORECA ürünleri tedarikçilerinin de ana bayilerinden.  

Otel ve restoranların ihtiyacı olan mutfak&HK&FB ürünlerini en doğru ürünle en hızlı sürede tedarik eden Otesan, sektörün tedarik zincirine ciddi katkılarda bulunuyor. 

Hijyen ve güven her zaman kazanır 

HORECA sektöründe büyüklü küçüklü her türlü işletmeye hitap etmek için ürün gamını geniş tutan Otesan, özellikle pandemi döneminde katmadeğeri yüksek tasarımlarla müşterilerini memnun etti.

HACCP standartlarında hijyenik bir ürün olan Thomas Dörr Tereyağı Porsiyonlama Makinesinden sektörün önemli eksiklerinden olan Flavour Blaster Gıda Uyumlu Aromatik Duman Tabancasına, nokta atışı ürünleri Türkiye’ye kazandıran firma, dış pazarlara daha fazla açılmayı ve ihracatını artırmayı hedefliyor.