Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Mutfak Sanatları Akademisi’ne yaz geldi!

Mutfak Sanatları Akademisi’ne yaz geldi!

11.05.2021 23:52:48

Türkiye’nin en kapsamlı yiyecek-içecek eğitim merkezi Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Haziran-Temmuz-Ağustos aylarını kapsayan workshop’larla yaza merhaba diyor. 

Mutfak severler için hazırladığı workshop’larla katılımcıların birbirinden güzel tabaklara imza atabilmesini mümkün hale getiren MSA, yaz aylarına da dolu dolu giriyor. MSA eğitmen şef kadrosu liderliğinde yılda 400’e yakın mutfak etkinliğinde 20 bini aşkın mutfak meraklısını ağırlayan MSA; yaza özel içeriklerle geliştirdiği workshop’larla pandemi dönemini hem kendinize yeni beceriler katarak hem de yepyeni lezzetleri keşfederek geçirmenizi sağlıyor. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarının titizlikle uygulandığı workshoplar, mutfak sırlarını mutfağında öğrenmek isteyen herkesi keyifli ve lezzetli bir yolculuğa çıkarıyor. 

MSA workshoplarını keşfedin

17 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin ilk ve lider mutfak okulu MSA, zengin workshop içerikleriyle, mutfakta harikalar yaratmanız için sizlere çok çeşitli öneriler sunuyor. Yıl boyunca devam eden workshoplar’ı bu kez yaza özel menülerle tatlandıran MSA, mutfak severleri farklı ilgi alanlarına yönelik ilgi çekici bir mutfak deneyimine çağırıyor…

“Mutfakta 8 Hafta” yoğunlaştırılmış programla kendi mutfağınızın şefi olun 

MSA yoğun istek üzerine “Mutfakta 8 Hafta” ve “Mutfakta 8 Hafta-Pastacılık” programlarını bu yaza özel 8 hafta yerine 8 güne indirerek hızlandırıyor. 8 günde kendi evinizin şefi olarak mutfağınıza dönebilmeniz için geliştirilen Mutfakta 8 Hafta  Yoğunlaştırılmış Program ile mutfağa dair duyduğunuz, gördüğünüz, tattığınız her şey eğitim konusu olurken, temel mutfak tekniklerini hakkında da kapsamlı bilgiler veriliyor. Yoğunlaştırılmış Mutfakta 8 Hafta-Pastacılık programıyla ise ortak noktası tatlı olan mutfak severleri bir araya getiren MSA, 8 günün sonunda katılımcıları kendi mutfaklarının pasta şefi olmak üzere uğurluyor. 

MSA çocukları ve gençleri mutfağa davet ediyor

MSA, yaz tatilini ideal bir biçimde programlamak isteyen çocuk ve gençler için hazırladığı workshop’larla bu yaz da enfes deneyimlere sahne oluyor. “Tatilin Okulu Pastacılık – Yaz”, “Genç Gurme-Yaz Özel”, “Tatilin Okulu - Yaz” workshopları ile 9-14 ve 14-17 yaş gruplarının mutfak aşkına karşılık veren MSA, katılımcıları dünyanın farklı bölgelerinden lezzetlerle tanıştırırken, mutfak tutkunu çocuklar ve gençler hem muhteşem anılar biriktiriyor hem özgüvenlerini pekiştiriyor hem de evlerine yepyeni mutfak becerileriyle dönüyor. 

MSA kurumlara özel online workshoplar’ı yaz boyunca sizinle

MSA’nın kurumlara özel online workshop etkinlikleri de yaz temasıyla devam ediyor. Katılımcıların MSA eğitmen şefleriyle birlikte eş zamanlı olarak evlerinde uygulayacakları workshop’lar, minimum 15, maksimum 50 kişi için organize ediliyor. Kurumlara özel online workshop etkinliklerinde kurumların talepleri doğrultusunda menüler oluşturuluyor ve  kullanılacak malzemeler, reçetelere göre ölçülmüş ve porsiyonlanmış şekilde özel paketlerde, katılımcıların adreslerine etkinlik öncesi teslim ediliyor. Arzu eden kurumlar için sadece demo olarak yani şefin anlattığı ve katılımcıların izleyip daha sonra evlerinde uygulayabilecekleri formatta da minimum 15 maksimum 300 kişi için etkinlik gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Farklı menü seçenekleriyle tasarlanabilen etkinlik organizasyonu hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için kurumsalsatis@msa.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.