GGM
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Madeni mutfak gereçlerinde 40 yıllık tecrübe: Varan

Madeni mutfak gereçlerinde 40 yıllık tecrübe: Varan

23.10.2021 11:29:34

Yemek üretimi ve sunumunun vazgeçilmez unsurları olan madeni mutfak gereçleri, insanlık için küçük profesyoneller için büyük ayrıntıları içeriyor. Varan Madeni Eşya, en küçüğünden en büyüğüne kadar ürettiği bütün madeni eşyalara 40 yıllık tecrübesiyle değer katıyor. 

Varan Madeni Eşya, 1972 yılında İstanbul Süleymaniye’de bir aile şirketi olarak kuruluyor. Ev tipi paslanmaz çelikten mutfak eşyaları üreterek girdiği züccaciye sektöründe uzun yıllar gerçek bir ustalık eseri olan ürünleriyle yakından tanınıyor. Türkiye’nin 80’li yıllardan itibaren turizm sektörüne önem verdiğini ve buna paralel büyük yatırımlar yaptığını göz önünde bulunduran firma, üretim parkurunu endüstriyel mutfak alanına kaydırıyor. Varan Madeni Eşya, aradan geçen yıllar boyunca otel, restoran, bar malzemeleri üretim ve pazarlamasını aktif olarak başarıyla sürdürüyor. 

Yaklaşık yarım asırlık tecrübesiyle firma, ürünlerinin kalitesi sayesinde gördüğü ilgi doğrultusunda genel olarak sektörün, odak olarak da müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapıyor. Kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü, ekonomik ürün yelpazesi ile her gün daha iyiyi ve daha ileriyi amaçlayarak, kalitesinden ve güvenilirliğinden taviz vermeden yoluna devam ediyor. 

Yüzlerce ürün 

Varan Madeni Eşya’nın portföyü pek çok ilgi çekici üründen oluşuyor. Bu portföyde siyah kaplamalı setler, paslanmaz çırpma telleri, kalaylı süt süzgeçleri, paslanmaz tel kevgirler, paslanmaz tel kepçeler, sanayi tipi rendeler, yağlık ve sirkelikler, değirmenler, yemek çatal-kaşık takımları, eldivenler, ekmek sepetleri, kızartma sunumlukları, bıçaklar, ahşap setler, çelik tuzluk setleri, kepçeler, kevgirler, kaşıklar, spatulalar, çatallar, maşalar, kaçarolalar, pilav ölçekleri, pastane tepsileri, meze küvetleri, sefer tasları, mayonez tencereleri, self servis ürünleri, baharatlıklar, benmari küvetleri, çay tabakları, küllükler, termoslar, sosluk ve yağdanlıklar, saklama kapları, çöp kovaları, tavalar, wok’lar yer alıyor.