Kayalar Çelik’e Hostech by TUSİD’de yurt dışından yoğun ilgi

Kayalar Çelik’e Hostech by TUSİD’de yurt dışından yoğun ilgi

3.10.2023 19:05:55

Horeca sektörünün öncü firması Kayalar Çelik, Hostech by TUSİD Fuarı’nda 40’tan fazla ülkeden yaklaşık 300 misafir ağırladı. Stand alanında sergilediği set üstü, pişirici, servis ekipmanları ürünlerinin yanı sıra fuara özel yeni servis hattı ve soğutucu grubu ile müşterilerine birçok ürün seçeneği sundu.

Hostech by TUSİD Fuarı, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen Horeca sektöründeki öncü firmaların en son ürün ve hizmetlerini bir arada sergiledikleri, farklı ülkelerden gelen nitelikli ziyaretçilerle buluşabildikleri etkin bir iletişim ve pazarlama platformu.

Fuar sonrası sipariş aldı

Türkiye’nin öncü ve lider firmalarından olan Kayalar Çelik bu pazarlama platformunda 40’tan fazla ülkeden yaklaşık 300 misafir ağırladı. Stand alanında sergilediği set üstü, pişirici, servis ekipmanları ürünlerinin yanı sıra fuara özel yeni servis hattı ve soğutucu grubu ile müşterilerine birçok ürün seçeneği sundu. Sunulmuş olan ürünleri detaylı inceleyen ve ürünler hakkında firmanın profesyonel yetkilileri tarafından bilgiler alan müşteriler pozitif geri bildirimlerini fuar sonrası vermiş oldukları siparişler ile göstermiş oldu.

"İhracat yapanlar için önemli"

Kayalar Çelik Genel Müdür Yardımcısı Erol Kaya, “Kayalar Mutfak olarak kalite ve güvenden ödün vermeyen ürünlerimizi Hostech by TUSİD fuarında sektör profesyonelleri ile buluşturmak gurur vericiydi. Fuardaki ziyaretçi katılımına bakıldığında yurt dışından gelen ziyaretçilerin önemli bir paya sahip olduğu görülmekteydi. Bu detay bizim gibi ağırlıklı ihracat yapan firmalar açısından önemlidir. Yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçilerimizin katılımı ile oldukça faydalı bir 5 gün geçerdik. Fuar süresince standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkürlerimizi sunarız” dedi.