İnoksan yenilikçi ürünleri ile PIR EXPO’da ilgi odağı oldu

İnoksan yenilikçi ürünleri ile PIR EXPO’da ilgi odağı oldu

6.10.2023 23:08:30

Türkiye'nin önde gelen endüstriyel mutfak ekipmanları üreticilerinden biri olan İnoksan, 3-6 Ekim tarihleri arasında Rusya-Moskova’da düzenlenen 26. Uluslararası Rusya Otel ve Restoran Ekipmanları fuarı PIR EXPO’ya katıldı.  

Türk stantlarının yoğun ilgi gördüğü HoReCa sektörünün referans fuarında, İnoksan inovatif ürünleri ve yenilikleriyle fark yarattı. Türkiye’den çok sayıda katılımcının bulunduğu fuarda, Moskova Büyükelçisi Mehmet Samsar ve Moskova Ticaret Başmüşaviri Çiğdem Şamiloglu Erkoç da İnoksan standını ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

“Ülkemize katma değer sağlamaya devam ediyoruz”

Global bir marka olma yolculuğunda uluslararası fuarların önemine vurgu yapan İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, hedef pazarlardaki fuar katılımlarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti. Dünyanın dört bir yanından fuara katılım gösteren ziyaretçilerden büyük ilgi gördüklerini ifade eden Varlık,  “Yurt içinde ve yurt dışında sektör temsilcilerini bir araya getiren fuarlara büyük önem veriyoruz. Yenilikçi ürünlerimizi sergilediğimiz fuarda, ağırlıklı Rusya ve Orta Asya’dan olmak üzere farklı ülkelerden potansiyel alıcılarla buluşma fırsatı yakaladık. Üretimimizin %40’ını ihraç ederek ülkemize katma değer sağlamaya devam ediyoruz” dedi.