Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Frenox’tan ÖZEL ÜRÜN: Şok dondurucu odaları

Frenox’tan ÖZEL ÜRÜN: Şok dondurucu odaları

21.06.2021 10:43:25

Frenox’un şok dondurucu odaları sayesinde ürünlerde hem bakteri üremiyor hem de ilk günkü tazelik ve lezzet korunuyor.

Frenox, 45 yıllık deneyimiyle endüstriyel buzdolabı ve derin dondurucu üretiminde Türkiye’nin öncü firmalarından biri. Endüstriyel buzdolabı, modüler soğuk oda, derin dondurucu ve soğutucu konusunda son teknoloji üretim ve test teknikleriyle üretilen 300’ün üzerinde ürün; otel, restoran, hastane, bar, kafe, okul ve askeri alanlarda güvenle kullanılıyor.

Frenox’un Türkiye’de ilk ve tek özel olarak geliştirdiği şok dondurucu odaları, yiyeceklerin çekirdek sıcaklığını 240 dakika içinde +100°C'den -20°C'ye düşürürken mümkün olan en iyi sıcaklıkta muhafaza ediyor. Ayrıca bu sistem yemeklerin derecesini 90 dakika içinde +100°C'den 0°C'ye düşürüyor. Dondurulmuş gıdalar aylarca derin dondurucularda muhafaza edilebiliyor. Bu şekilde şoklanarak dondurulan ürünlerde hem bakteri üremiyor hem de ürünler ilk günkü tazeliğini ve lezzetini koruyor. Frenox şok dondurucu odaları geniş kapılı olup tüm boyutlardaki tepsi taşıma arabalarına uyumlu.

Endüstriyel buzdolaplarında A sınıfı enerji verimliliği olan ürünler üreten Frenox, bu konuda yine dünyada bu tip ürünleri üretebilen önemli firmalardan biri konumunda. Frenox her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ürünlere sahip. Soğuk odalar dışında gastronom veya 40x60 tepsiye uygun ürünler, bar ekipmanları, şok soğutucular, vitrin tipi buzdolapları gibi her ihtiyacı karşılayan çok farklı seçeneklerle verimli mutfakların kurulmasına olanak sağlıyor.