Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Ferinoks Endüstriyel Mutfak, inovatif fikirlerle büyüyor

Ferinoks Endüstriyel Mutfak, inovatif fikirlerle büyüyor

30.08.2021 15:01:51

Ana mutfak ekipmanları, yardımcı malzemeleri ve sektörün büyük firmalarının ana bayilikleri ile geniş alanda hizmet sunan Ferinoks, iyi tasarım, kalite, satış sonrası hizmet ve geniş ürün yelpazesini önemsiyor.

20 yıldır nitelikli üretim gerçekleştiren Ferinoks Endüstriyel Mutfak, proje mutfakçılığında öne çıkıyor. Firma ayrıca seri üretim tekniği ile standart biçimde üretilen birçok ürünü, iç ticaret pazarında ender, dış ticaret pazarında muadillerinden daha iyi kaliteye sahip olacak şekilde üretip pazarlıyor.

Birbirinden farklı iki üretim tekniğini yıllarca bir arada geliştirerek işleten Ferinoks, müşterilerinin özel tasarım ve üretim isteyen ürün/çözümlerine de kayıtsız kalmayarak hayal edilebilen her şeyin tasarlanabileceğini gösteren ayrı bir hizmet veriyor.

Kalite yönetim sistemi ile standardı yükselttiler

2000 yılından beri sektördeki birçok projede imzası olan Ferinoks, 2002 yılında ürün portföyüne elektrikli ve gazlı profesyonel piliç kızartma makinelerini de katarak, hem gazlı hem elektrikli profesyonel piliç kızartma makineleri için CE çalışmalarını tamamladı. Firma kurumsallaşma adımında belli bir standardı sağlamak adına da ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine geçti.

Ferinoks ürünleri

Teşhir üniteleri, piliç kızartma makineleri, döner ocakları, ızgaralar, ocaklar, fritözler, benmariler, kumda kahve ocakları, endüstriyel tazmanya canavarı, sterilizatörler, endüstriyel davlumbaz filtreleri.