Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Ersöz Endüstriyel Mutfak, pişirme cihazları ve çarpıcı ürünlerle fuara hazır

Ersöz Endüstriyel Mutfak, pişirme cihazları ve çarpıcı ürünlerle fuara hazır

30.08.2021 13:49:23

İstanbul’da deneyimli kadrosu ve yüksek teknolojisiyle faaliyetlerine devam eden Ersöz Endüstriyel Mufak, 21 yıllık tecrübesi ve Ersöz markasıyla özdeşleşen ürünleriyle tanınıyor. Firma 700 Serisi Pişirme Cihazları’nda gerçekleştirdiği yeniliklerle fuarda büyük sükse yapmaya hazırlanıyor. 

Endüstriyel mutfak ve gıda makineleri üreticisi Ersöz Endüstriyel Mutfak, pandemi sürecinde Ar-Ge çalışmalarına daha da hız verdi ve hem hijyenik hem de teknolojik ürünler üreterek tüketiciye kullanım kolaylığı sağlamaya yöneldi. Firma halihazırda endüstriyel döner robotları, piliç çevirme makinaları, endüstriyel pişirme cihazları, endüstriyel fırınlar, teşhir ve hazırlık mutfakları ile gıda makinelerini kapsayan geniş bir üretim yelpazesine sahip. 

Ersöz yüksek teknolojili üretim makineleri ile 7.500 metrekare kapalı alanda üretim yapıyor. 1.500’den fazla üründen oluşan bir portföye sahip olan firma imalatının yüzde 90’ını ihraç ediyor, dünyanın tam 74 noktasına ürün gönderiyor. 

Robot Döner Makinesi 

Ersöz’ün en önemli ürünleri arasında yer alan robot döner makineleri, yüksek teknolojisi ile el değmeden hijyenik döner kesimi sağlıyor. Müşteri, internet bağlantısı ile ne kadar uzakta olursa olsun, kaç saatte kaç kilo ürün kestiğini öğrenebiliyor, ayrıca herhangi bir sorunda yine online olarak dakikalar içinde duruma müdahale edebiliyor. Usta maliyetlerini ve fire oranını ciddi şekilde azaltan robot döner makinesi, hızlı kesim sağlayarak işletme maliyetlerini ciddi oranda düşürüyor. 

Piliç makineleri, pizza fırınları da Ersöz 

Ersöz damgalı piliç makineleri ise altı piliçten 120 pilice kadar geniş bir kapasite sunuyor. Set üstü ve kollu olmak üzere iki modelde üretilen makinelerin kollu modelde her bir radyan/rezistans tekli olarak kontrol edilebiliyor. Gaz ve elektrikli olmak üzere pizza fırınları ise tek pizzadan 12 pizzaya kadar çeşitli kapasitelere sahip. Patisserie fırınlar ise eşit ısı dağılımı sağlayarak hamur işlerini kaliteli pişirme konusunda iddialı. Ersöz hamur ve kıyma makineleri de ergonomik tasarımları kullanıcı dostu ürünler.  

Ersöz standının yıldızı: 700 Seri Pişirme Cihazları 

Fuarda görücüye çıkacak olan 700 Seri Pişirme Cihazları’nın yeni modelleri hem şık hem de ergonomik tasarımları sayesinde şeflerin işini kolaylaştırıyor. Yüksek yağ kapasiteli yeni model fritözler hızlı pişirme olanağı sağlıyor. Steak ızgaralar tüm yüzeyi eşit ısıtarak lezzetli ürünler pişirirken yüksek kW’li ocaklar da şeflerin ilgisini çekecek.